Aktuality

AC/DC Bratislava, kapacita a očakávanie rekordnej návštevnosti

AC/DC Bratislava, kapacita a očakávanie rekordnej návštevnosti

V Bratislave, na priestore starého letiska Vajnory, sa chystá koncert, ktorý by mohol prekonať všetky doterajšie rekordy v návštevnosti. Po úspešnom vystúpení kapely Imagine Dragons, ktoré prilákalo viac ako 60 tisíc ľudí, sa teraz očakáva, že koncert legendárnych AC/DC by mohol privítať až neuveriteľných 100 tisíc fanúšikov. Tento odhad nie je prehnaný, keďže priestor letiska má kapacitu, ktorá by takýto počet návštevníkov bez problémov zvládla.

Takáto masová účasť na koncerte nemá na Slovensku obdobu a predstavuje významnú udalosť nielen pre fanúšikov rockovej hudby, ale aj pre samotné mesto Bratislava. Očakáva sa, že s príchodom takého počtu ľudí sa v okolí koncertného priestoru a na prístupových cestách výrazne zhorší dopravná situácia. Organizátori aj mestské úrady preto odporúčajú návštevníkom, aby uprednostnili verejnú dopravu alebo príchod na miesto konania s dostatočným predstihom, aby predišli možným dopravným komplikáciám.

Koncert AC/DC v Bratislave sa tak stane nielen hudobným, ale aj logistickým podujatím roku, pričom organizátori sa snažia zabezpečiť, aby všetci návštevníci zažili nezabudnuteľný zážitok bez zbytočných komplikácií. Na koncerte sa očakáva vystúpenie s energickou show, ktorá je pre AC/DC typická, a fanúšikovia sa môžu tešiť na výnimočný hudobný zážitok. Pre Bratislavu a celé Slovensko bude tento koncert významnou kultúrnou udalosťou, ktorá zanechá v srdciach návštevníkov nezabudnuteľné spomienky.

Kedy presne sa koná koncert AC/DC v Bratislave?

Koncert AC/DC sa koná 21. júla 2024.

Kde sa koncert bude konať?

Koncert sa bude konať na starom letisku Vajnory v Bratislave.

Ako a kde si môžem kúpiť vstupenky?

Vstupenky sú dostupné na oficiálnych predajných platformách Ticketportal a Eventim.

Prečítajte si tiež
To Top