Aktuality

AC/DC Praha 2024, koncert v Česku nebude, kapela príde do Bratislavy

AC/DC Praha 2024, koncert v Česku nebude, kapela príde do Bratislavy

Fanúšikovia legendárnej rockovej skupiny AC/DC v Českej republike sa možno tešili na možnosť vidieť svojich hrdinov naživo v Prahe v roku 2024. Avšak najnovšie oznámenia potvrdzujú, že kým kapela plánuje svoje európske turné „POWER UP“ na podporu svojho posledného albumu, Praha na zozname zastávok chýba. Namiesto toho sa AC/DC predstavia svojim fanúšikom v susednej Bratislave, čo predstavuje vzácnu príležitosť pre slovenských a českých fanúšikov zažiť rockovú extázu naživo.

AC/DC smeruje do Bratislavy

21. júla 2024 sa areál Starého letiska v bratislavských Vajnoroch premení na epicentrum rock ‚n‘ rollu, keď na jeho pódiu vystúpi AC/DC. Táto zastávka je súčasťou ich očakávaného európskeho turné „POWER UP“, ktoré sleduje vydanie rovnomenného albumu. Album, ktorý bol prijatý s nadšením kritikov aj fanúšikov, opäť potvrdil pozíciu AC/DC ako jednej z najvplyvnejších rockových skupín všetkých čias.

Vstupenky a predpredaj na AC/DC v Bratislave 2024

Predpredaj vstupeniek na bratislavský koncert sa začína 16. februára o 10:00. S obmedzeným počtom vstupeniek a vysokým očakávaním je doporučené neváhať s nákupom. Vstupenky budú dostupné prostredníctvom predajných portálov Ticketportal a Eventim. Fanúšikovia by mali byť pripravení, keďže dopyt po vstupenkách určite prekoná ponuku.

Prečítajte si: 10 zaujímavostí o kapele AC/DC, ktoré možno neviete

Pre českých fanúšikov AC/DC

Pre české fanúšikov, ktorí mohli byť sklamaní z vynechania Prahy na turné, ponúka koncert v Bratislave vzrušujúcu alternatívu. Vzhľadom na geografickú blízkosť je Bratislava ľahko dostupná zo srdca Českej republiky, čo znamená, že fanúšikovia nemusia prísť o možnosť vidieť AC/DC naživo.

Očakávania od koncertu AC/DC

Na koncerte v Bratislave sa očakáva, že AC/DC predvedú svoje najväčšie hity a predstavia skladby z albumu „POWER UP“. Atmosféra plná energie, nezabudnuteľné gitarové riffy a charizmatické vystúpenie sú zárukou neopakovateľného zážitku.

Kým AC/DC možno nevystúpia v Prahe v roku 2024, ich koncert v Bratislave ponúka vzácnu príležitosť pre fanúšikov z celého regiónu zažiť legendárnu kapelu naživo. Tento koncert bude nepochybne jedným z hudobných vrcholov roka, pripomínajúc silu a vytrvalosť rock ‚n‘ rollu. Pre českých fanúšikov to predstavuje ideálnu príležitosť na výlet za hudobným dobrodružstvom, ktoré zostane v pamäti na celý život.

Prečítajte si tiež
To Top