music ZONE

Desmod a Rednex vystúpia na spoločnom koncerte v Michalovciach

Desmod a Rednex vystúpia na spoločnom koncerte v Michalovciach

Po úspešnom spoločnom vystúpení slovenskej kapely Desmod a švédskeho Rednexu na hrade v Nitre minulý rok v auguste, sa tieto hudobné skupiny pripravujú na ďalší koncert, tentoraz v Michalovciach.

9. februára 2024 sa fanúšikovia v Chemkostav aréne môžu tešiť na známe hity ako „Vyrobená pre mňa“ a „Som na Tebe závislý“ od Desmodu. Spevák Kuly, ktorý je známy svojimi skvelými vystúpeniami, sa na tento koncert veľmi teší. „Na východe sú vždy výborné koncerty. Máme tu kopec priateľov a chodíme sem veľmi radi. Michalovce nie sú výnimkou,“ povedal Kuly.

Neodmysliteľnou súčasťou programu budú aj svetoznáme hity skupiny Rednex, ako „Wish You Were Here“ a legendárny „Cotton Eye Joe“. Zaujímavosťou koncertu bude účinkovanie speváčky Rednexu Niky Karch, ktorá pochádza priamo z Michaloviec. „Som veľmi rada, že sa podarilo dotiahnuť moju kapelu do Michaloviec, môjho rodného mesta. Bol to môj malý sen predstaviť sa s nimi doma,“ povedala Nika Karch, členka Rednexu už sedem rokov. Okrem svojho tradičného repertoáru sľubuje Nika Karch aj špeciálne prekvapenie, ktoré ešte na koncerte Rednexu nikdy nebolo predvedené.

Nika Karch a jej kolegovia z Rednexu sa tešia na plnú arénu a sľubujú poriadnu šou. „Verím, že moje Michalovce sa nedajú zahanbiť a užijú si to spolu s nami,“ dodala Nika s nadšením.

Tento koncert sa javí ako jedinečná príležitosť nielen pre fanúšikov Desmodu a Rednexu, ale aj pre všetkých, ktorí majú radi živú hudbu a skvelú atmosféru. Michalovce určite čaká nezabudnuteľný zážitok.

Prečítajte si tiež
To Top