Aktuality

Disney+ zvyšuje ceny, Slováci si za svoje obľúbené filmy a seriály priplatia viac

Disney+ je jedným z najpopulárnejších streamingových služieb na svete, ktorý si za krátky čas od svojho spustenia získal srdcia mnohých filmových a seriálových fanúšikov. V poslednej dobe sa však spoločnosť rozhodla pre zmenu cenovej politiky, a to aj na Slovensku.

Podľa najnovších informácií bude Disney+ na Slovensku zdražovať mesačné predplatné aj svoj ročný program. Aktuálna cena, ktorá sa pohybuje na úrovni 7,99 eur mesačne, bude od novembra 2023 stáť 9,99 eur. Toto znamená, že Slováci si za prístup k obľúbeným filmom, seriálom a exkluzívnym obsahom priplatia mesačne o 2 eurá navyše. Ak prepočítame túto zmenu na celoročnej báze, ide o navýšenie o 24 eur.

Otázka, ktorá teraz mnohých trápi, znie: Prečo táto zmena? Odpoveďou môže byť skutočnosť, že Disney+ pravidelne rozširuje svoj obsah a investuje do výroby kvalitných exkluzívnych programov. S týmto rastom prichádzajú aj vyššie náklady, ktoré streamingový gigant čiastočne prenáša na svojich predplatiteľov.

Hoci si fanúšikovia Disney+ budú musieť priplatiť, mnohí veria, že kvalita obsahu, ktorú platforma ponúka, je stále hodnotná. Od nových epizód Star Wars cez exkluzívne Marvel seriály až po klasické Disney filmy, Disney+ zostáva jednou z hlavných destinácií pre fanúšikov zábavy všetkých vekových kategórií.

V rámci tejto zmeny je dôležité, aby si všetci predplatitelia prečítali informácie a upozornenia od Disney+, aby mohli rozhodnúť, či chcú v službe pokračovať alebo upraviť svoje predplatné. Napriek zvýšeným nákladom mnohí veria, že magický svet Disney+ je stále investíciou hodnou každého centu.

Prečítajte si tiež
To Top