Aktuality

Harry Potter a Tajomná komnata v koncertnej podobe očarí Bratislavu

Harry Potter a Tajomná komnata v koncertnej podobe očarí Bratislavu

Dnes, 17. februára 2024, sa fanúšikovia čarodejníckeho sveta môžu tešiť na nevšedné predstavenie, ktoré oživí druhý rok Harryho Pottera na Rokfortskej strednej škole čarodejníckej na veľkom plátne. Koncertná verzia filmu Harry Potter a Tajomná komnata™ sa uskutoční v NTC aréne na Príkopovej 6 v Bratislave, a to v dvoch časoch – o 13:00 a neskôr o 19:00.

Tento jedinečný zážitok prinesie film vysokého rozlíšenia sprevádzaný naživo Symfonickým orchestrom Slovenského Rozhlasu pod vedením dirigenta Ernsta van Tiela. Hudba Johna Williamsa, ktorá sa nezmazateľne vryla do sŕdc miliónov fanúšikov po celom svete, znovu ožije v plnej kráse a doplní magický príbeh, ktorý nás všetkých uchvátil.

Diváci sa môžu tešiť na premietanie celovečerného filmu so slovenskými titulkami a dabingom, čo umožní vychutnať si film v plnej miere aj tým, ktorí preferujú domáci jazyk. V sprievode 90-členného orchesteru sa stane sledovanie filmu nezabudnuteľným zážitkom.

Ako sa dostať na miesto konania a kde zaparkovať

Návštevníci môžu využiť MHD s výstupom na zastávke „Nová Doba“, kam premávajú električkové linky 2, 4 a autobusové linky 53, 75, 79. Pre tých, ktorí uprednostňujú cestu autom, je možné zadajte do navigácie adresu NTC – Príkopova 6, Bratislava. NTC aréna ponúka parkovanie v podzemnej garáži za poplatok 4€/hod.

Tento koncert je príležitosťou nielen pre fanúšikov Harryho Pottera, ale pre každého, kto si potrpí na kvalitnú filmovú hudbu a magické príbehy. Buďte súčasťou tohto výnimočného večera, kde hudba a film splynú do jedinečného umeleckého zážitku.

Kedy sa koná koncert Harry Potter a Tajomná komnata™?

Koncert sa koná 17. februára 2024 s dvoma predstaveniami – o 13:00 a o 19:00.

Kde sa koncert Harry Potter a Tajomná komnata™ uskutoční?

Koná sa v NTC aréne na adrese Príkopova 6, 831 03 Bratislava.

Čo môžem očakávať od tohto koncertu?

Na koncerte uvidíte film Harry Potter a Tajomná komnata™ premietaný vo vysokom rozlíšení na veľkom plátne, pričom hudbu naživo zahrá Symfonický orchester Slovenského Rozhlasu pod taktovkou Ernsta van Tiela.

Akú hudbu budú na koncerte hrať?

Hudbu k filmu Harry Potter a Tajomná komnata™, ktorú skomponoval John Williams.

Bude film premietaný s titulkami alebo dabingom?

Film bude premietaný so slovenskými titulkami a slovenským dabingom.

Ako sa dostanem na koncert a kde môžem parkovať?

Na koncert sa môžete dostať mestskou hromadnou dopravou, zastávka „Nová Doba“ (električkové linky 2,4 a autobusové linky 53, 75, 79). Pre tých, ktorí cestujú autom, je k dispozícii parkovanie v podzemnej garáži NTC za 4€/hod. Adresu NTC – Príkopova 6, Bratislava, zadajte do navigácie.

Koľko členov bude mať Symfonický orchester Slovenského Rozhlasu?

Orchester bude mať 90 členov.

Je potrebné rezervovať si vstupenky vopred?

Áno, je potrebné si vopred rezervovať vstupenky, aby ste zabezpečili svoje miesto na tomto jedinečnom podujatí.

Môžu sa koncertu zúčastniť deti?

Áno, koncert je vhodný pre divákov všetkých vekových kategórií, ktorí majú radi príbehy o Harry Potterovi.

Je na mieste dostupné občerstvenie?

Podrobnosti o dostupnosti občerstvenia sa môžu líšiť. Odporúčame kontaktovať organizátorov alebo priamo NTC arénu pre aktuálne informácie.

Prečítajte si tiež
To Top