music ZONE

Horkýže Slíže a INEKAFE sa prvýkrát vydávajú na spoločné koncertné turné

V histórii slovenskej hudby bude jar 2024 nepochybne patriť k najvýznamnejším obdobiam. Dve významné skupiny, HORKÝŽE SLÍŽE a INEKAFE, sa totiž rozhodli spoločne vyraziť na turné. Tieto dve hudobné legendy pripravujú pre fanúšikov výnimočné koncertné zážitky v štyroch slovenských mestách.

REKLAMA

Pod názvom “SLÍŽE & KAFE Po 100 rokoch Tour 2024” nás čaká rockový maratón plný hitov, energie a autentickej atmosféry. Koncerty otvorí kapela Zoči Voči.

Vratko Rohoň z INEKAFE hovorí o vzájomnom pute medzi oboma kapelami, ktoré sa stretávajú na festivaloch už roky a postupne sa stali priateľmi. Rovnaký názor zdieľa aj Kuko z Horkýže Slíže, ktorý dodáva: “Máme v hlavách kopec nápadov a fanúšikovia sa môžu tešiť na spoločný merch a ďalšie prekvapenia.”

REKLAMA

História HORKÝŽE SLÍŽE sa začala písať v roku 1992. Odvtedy získali mnoho ocenení, vydali 12 radových albumov a desiatky miliónov videní na Youtube svedčia o ich obrovskej popularite. INEKAFE sú na scéne od roku 1995 a vydali 15 hudobných nosičov. Ich pesničky sú súčasťou repertoáru mnohých fanúšikov už dve generácie.

Pre všetkých fanúšikov rockovej hudby je spoločné turné týchto dvoch ikonických kapiel príležitosťou, ktorú nesmú zmeškať. Bude to rockový sviatok plný energie, vášne a nezabudnuteľných melódií.

Turné bude v týchto mestách

12.04.2024 – KOŠICE, Multihala
19.04.2024 – ŽILINA, Tennis Point
25.04.2024 – BRATISLAVA, NTC Aréna
10.05.2024 – BANSKÁ BYSTRICA, Tipsport Aréna

Prečítajte si tiež
To Top