Kultúra

Stretnite sa s hviezdami K-Pop choreografie Beomom a Tarzanom na exkluzívnom workshope v Bratislave

Stretnite sa s hviezdami K-Pop choreografie Beomom a Tarzanom na exkluzívnom workshope v Bratislave

Slovenskí fanúšikovia K-Popu majú dôvod na radosť, keďže ich čoskoro obohatí prítomnosť dvoch významných postáv svetovej choreografie – Beoma a Tarzana, ktorí sú známi svojou prácou pre popredné K-Pop hviezdy a skupiny. Táto vzácna príležitosť sa naskytne fanúšikom už 10. marca na workshope v priestoroch RDS Art Group v Bratislave, kde obaja majstri tanca predvedú svoje umenie v rámci svojho jedinečného európskeho turné.

Beomo a Tarzan nie sú v kruhoch milovníkov K-Popu žiadnymi neznámymi. Ich spojenie s elitnou tanečnou školou 1Million Dance School a skupinou AittyToo svedčí o ich výnimočnom talentu a záväzku voči tanecnej umenosti. Ich blízka spolupráca s K-Pop spevákom B.I, pre ktorého tvoria choreografie a súčasne s ním absolvujú svetové turné, len podčiarkuje ich význam a obľúbenosť na medzinárodnej scéne. Tarzan, okrem iného, svoje schopnosti predviedol aj v populárnych tanečných show ako MBitous alebo Street Man Fighter, čím si získal srdcia tanečníkov a divákov po celom svete.

Organizátor workshopu, Oleg Knyazev, líder tanečnej skupiny krOWN, vyjadril svoje nadšenie a očakávania spojené s návštevou týchto choreografov na Slovensku. „Je to pre nás veľká česť a som presvedčený, že toto podujatie poskytne našim tanečníkom, ako aj širokej verejnosti, nezabudnuteľné zážitky a nové inšpirácie,“ hovorí Knyazev.

Workshop ponúkne účastníkom nielen možnosť naučiť sa od najlepších, ale aj ponorit‘ sa do sveta K-Popu zblízka. Udeľuje tak jedinečnú príležitosť vyskúšať si hip-hopovú choreografiu pod vedením svetovo uznávaných choreografov, a to všetko v pohodlí hlavného mesta Slovenska. Podľa organizátorov je podujatie otvorené pre všetkých, od úplných začiatočníkov po skúsených tanečníkov, čím sa stáva ideálnym miestom pre rozvoj tanečných schopností a stretávanie sa s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi.

Vstupenky na oba workshopy, ktoré sa uskutočnia 10. marca – s Beomom od 18:00 do 19:30 a s Tarzanom od 19:30 do 21:00, sú dostupné na webovej stránke www.rdsartgroup.sk alebo priamo na recepcii RDS Art Group. Nezabudnite, že po workshope bude možnosť zúčastniť sa na photoshootingu, čo predstavuje skvelú príležitosť uchovať si spomienky na tento jedinečný večer.

Nezmeškajte túto výnimočnú príležitosť stať sa súčasťou niečoho výnimočného a zažite magickú atmosféru K-Popu spolu s Beomom a Tarzanom na Slovensku!

Prečítajte si tiež
To Top