music ZONE

Metallica odohrá jedinečný koncert blízko Slovenska

Metallica odohrá jedinečný koncert blízko Slovenska

V srdci metalového žánru, iba kúsok od slovenských hraníc, sa chystá výnimočný hudobný zážitok. Predstavte si miesto, kde sa stretávajú energické riffy, pulzujúce basy a nezameniteľný hlas legendárnej kapely Metallica. Toto všetko a ešte viac ponúka Racino v Ebreichsdorfe neďaleko Viedne. Táto jedinečná open-air aréna sa stane centrom metalu, keď 1. júna 2024 bude hostiť exkluzívne vystúpenie kapely Metallica v rámci podujatia Racino Rocks.

Očakáva sa, že na tomto viachodinovom vystúpení sa zíde okolo 60 000 návštevníkov, čo svedčí o obrovskej popularite kapely nielen v Rakúsku, ale aj medzi slovenskými fanúšikmi. Metallica, známa svojou nezameniteľnou energiou a mohutným zvukom, sľubuje v Racino Rocks vystúpenie, ktoré sa zapíše do pamäti každého prítomného.

Metallica nie je jedinou hviezdou večera. Na podujatí Racino Rocks vystúpia aj ďalšie významné mená rockovej a metalovej scény, ako sú Five Finger Death Punch, Ice Nine Kills a Mammoth WVH. Tieto kapely sú zárukou toho, že návštevníci zažijú hard n‘ heavy zážitok najvyššej triedy.

Vystúpenie Metallica v Racino je jedinou príležitosťou vidieť túto ikonickú formáciu v Rakúsku v roku 2024. Okrem úplne vypredaných dvojitých predstavení a troch festivalov vo všetkých siedmich mestách je ich výkon v Racino výnimočným a exkluzívnym zážitkom. Kapela sa predstaví s plným nasadením a bezpochyby rozprúdi adrenalín vo fanúšikoch.

Racino Rocks ponúka nielen skvelý rockový zážitok, ale aj špeciálnu atmosféru. Len 20 minút od Viedne, návštevníci nájdu ideálnu open-air atmosféru s perfektnou infraštruktúrou, dobrými dopravnými spojeniami a dostatkom parkovacích miest.

Metallica na Racino Rocks sľubuje byť výnimočnou rockovou udalosťou sezóny. Toto podujatie je spoločnou produkciou Live Nation Austria a Leutgeb Entertainment Group. Racino Rocks je súčasťou Racino Music Summer, ktorý predstavuje rôzne výnimočné open-air udalosti v Ebreichsdorfe.

Pre slovenských fanúšikov je to jedinečná príležitosť zažiť Metallicu naživo, priamo v susednom Rakúsku. Takže pripravte sa na nezabudnuteľný večer plný tvrdého rocku, elektrizujúcej atmosféry a hudobných majstrovstiev, ktoré len kapela ako Metallica dokáže poskytnúť.

Prečítajte si tiež
To Top