music ZONE

MIRAI na Slovensku 2024, úchvatné turné plné prekvapení a nových hitov

MIRAI na Slovensku 2024, úchvatné turné plné prekvapení a nových hitov

Po vypredanom halovom turné, ktoré sa zakončilo triumfom vo viacerých O2 arénach, sa najpopulárnejšia česká kapela MIRAI rozhodla vrátiť na Slovensko. S obnovenou energiou a novými singlami v zálohe sa chystajú na mesiac plný koncertov, ktorý sľubuje nezabudnuteľné zážitky v Bratislave, Trenčíne, Žiline, Košiciach a Nitre.

MIRAI, obľúbená štvorica z Frýdku-Místku, si za posledné roky vybudovala pevné miesto na hudobnej scéne nie len v Česku, ale teraz aj na Slovensku. Ich hudobná cesta, korunovaná nedávnym získaním strieborného Českého Slávika, je dôkazom ich talentu a obrovskej popularity.

Členovia kapely, Mirai Navrátil, Šimon Bíly, Tomáš Javůrek a Michal Stulík, sú známi svojou schopnosťou vytvárať intímnu a intenzívnu atmosféru na koncertoch, čo je pre nich veľmi dôležité. „V klube je tá intenzita nenahraditeľná,“ hovorí Mirai Navrátil, líder kapely. Tento prístup prináša na slovenské turné, kde sa fanúšikovia môžu tešiť na známe hity ako „Když nemůžeš, přidej“, „Vedle tebe usínam“, či „Chci tančit“, ale aj na novinky z pripravovaného albumu.

Nový album už teraz sľubuje hitové single ako „Dopis“, „Summer love“, „All night long“ a „Nespíš“, ktoré kapela plánuje zaradiť do nadupaného playlistu. Práve na tomto turné chce MIRAI ukázať, že ich tvorba neustále evolvuje a že sú pripravení prinášať fanúšikom vždy niečo nové a nečakané.

Zvláštnou pozornosťou chce kapela potešiť aj slovenských fanúšikov, pre ktorých si pripravila špeciálne prekvapenie. Hoci detaily zostávajú tajomstvom, Mirai Navrátil s úsmevom pozýva: „Príďte a uvidíte.“ Tento element prekvapenia a priamej interakcie s publikom je typický pre MIRAI a dodáva ich vystúpeniam osobitý náboj.

Koncerty budú okrem hudby sprevádzať aj špeciálne pripravené svetelné a scénické efekty, ktoré v klubovom prostredí umocnia intenzitu zážitku. Kapela sa tiež teší na slovenčinu, slovenské dievčatá a pocit, že dobývajú srdcia ľudí, kde nie sú doma, čo im prináša neopakovateľný pocit slobody a pripojenia.

MIRAI prichádza na Slovensko s očakávaním, že opäť preukáže svoju hudobnú výnimočnosť a blízkosť k fanúšikom. Toto turné nie je len o hudbe; je to svedectvo o ceste skupiny, ktorá sa nebojí experimentovať, prekračovať hranice a vytvárať nezabudnuteľné momenty pre svojich poslucháčov.

MIRAI koncerty na Slovensku 2024

  • 23.3. 2024 Bratislava – Majestic Music Club
  • 5.4. 2024 Trenčín – Piano Club
  • 6.4. 2024 Žilina – Dom Odborov
  • 11.4. 2024 Košice – Kulturpark
  • 12.4. 2024 Nitra – PKO Nitra
Prečítajte si tiež
To Top