music ZONE

Miro Jaroš vydal nový album Disko, vychádza na CD, platni aj magnetofónovej kazete

Miro Jaroš, obľúbený interpret, prichádza s najnovším albumom nazvaným Disko, ktorý je preplnený spomienkami na 90. roky, ale zároveň aj moderným zvukom súčasnosti. Tento album nesie posolstvo rodinnej súdržnosti a je určený nielen pre deti, ale aj pre dospelých.

Význam rodiny a posolstvo albumu

Jarošovo nové dielo je piate v poradí určené rodinám s deťmi. Pre Mira Jaroša je hudba spôsob, ako komunikovať hodnoty a ideály. Jeho cieľom je ukázať, ako môže rodina držať pokope a ako môže hudba spájať generácie. Skladby na albume nielenže bavia, ale tiež poukazujú na hodnoty ako kamarátstvo, odsudzovanie šikany, dôležitosť čítania kníh, význam dobrých skutkov a ochranu prírody.

Inšpirácia a spolupráca s umelcami

Jaroš sa nechal inšpirovať hudbou 90. rokov, pričom v niektorých skladbách dokonca použil sample zo známych hitov. Jeho spolupráca s Robertom Burianom, Rytmusom a inými umelcami zdôrazňuje rôznorodý zvuk albumu. Miro tiež spolupracoval s detským speváckym zborom a zborom dospelých, čo dodalo piesňam osobitnú atmosféru.

Osobný dotyk

Medzi skladbami na albume je jedna veľmi osobitá – „Stačí malý úsmev“. Túto pieseň napísal Miro, keď mal len 12 rokov, čo ju robí jeho autorskou prvotinou. Skladba hovorí o tom, ako láska môže zmeniť svet.

Album v tradičných formátoch

S ohľadom na retro tému bol album Disko vydaný nielen na CD, ale aj na farebných platniach a dokonca aj na magnetofónovej kazete. Miro bol prekvapený veľkým záujmom o magnetofónové kazety, ktoré sa rýchlo vypredali.

V závere, Miro Jaroš prináša album, ktorý je kombináciou nostalgie a modernosti, a ktorý nesie silné posolstvo o rodinnej súdržnosti a hodnotách.

Album si môžete zakúpiť TU

Prečítajte si tiež
To Top