music ZONE

Nový album Rolling Stones vyšiel po takmer dvoch dekádach čakania

Po dlhých osemnástich rokoch čakania fanúšikov na celom svete sa legendárna rocková skupina The Rolling Stones vracia na hudobnú scénu so svojím najnovším albumom „Hackney Diamonds“. Od roku 2005, kedy kapela vydala svoj posledný album, fanúšikovia čakali so zatajeným dychom na to, kedy sa Mick Jagger, Keith Richards a Ronnie Wood vrátia do štúdia a prinesú novú hudbu.

Album kúpite TU

Očakávania sú vysoké, a to nielen kvôli dlhej prestávke medzi albumami. AlbumHackney Diamonds“ nesie svedectvo o celosvetovej tvorbe a nahrávaní, pričom kapela sa pohybovala medzi renomovanými hudobnými štúdiami v metropolách ako Los Angeles, Londýn, New York a dokonca aj exotické Bahamy.

Toto globalizované nahrávanie pridáva albumu zaujímavý a svetový nádych, čo môže byť svedectvom o ich hudobnej evolúcii počas týchto rokov.

Prvý ochutnávka z albumu prišla túto jeseň v podobe singla „Angry“. Tento song okamžite zaujal verejnosť nielen svojím melodickým zvukom, ale aj pútavým videoklipom.

Do hlavnej úlohy klipu bol obsadený talentovaný Sydney Sweeney, ktorý je známy svojimi rolami v obľúbených televíznych seriáloch ako The White Lotus a Euphoria. Jej prítomnosť v klipu ešte viac zdôraznila umenie a kreativitu, ktoré kapela vkladá do svojej hudby.

Prečítajte si tiež
To Top