Aktuality

P.O.D. prichádzajú na Slovensko, premiéra na TOPFESTE 2024

P.O.D. prichádzajú na Slovensko, premiéra na TOPFESTE 2024

V premiére, ktorá sa bude niesť v znamení rockovej eufórie, americká nu metalová senzácia P.O.D. oznámila svoje prvé vystúpenie na Slovensku. Tento historický okamih sa uskutoční na TOPFESTE 2024, najväčšom rockovom festivale v krajine, konkrétne 28. júna. Po troch dekádach plných úspechov sa tak fanúšikovia v Slovenskej republike konečne dočkajú živého predstavenia svojich idolov.

P.O.D., známa svojou nekompromisnou energiou a autentickým zvukom, sa teší na zdieľanie svojej hudby s novým publikom. Kapela, ktorá má na svojom konte 7 štúdiových albumov a predaj presahujúci 12 miliónov kópií, si aj napriek veľkým úspechom udržiava pokoru a vášeň pre hudbu. Gitarista Marcos Curiel a spevák Sonny Sandoval sú jednotní vo svojom posolstve: P.O.D. je viac než len hudba, je to srdce, odvaha a duša pre svojich fanúšikov.

Slovenskí fanúšikovia môžu očakávať, že ich čaká nezabudnuteľný zážitok. Na oficiálnom facebookovom profile kapely sa objavil osobný odkaz pre slovenské publikum, kde vyjadrujú svoje nadšenie a očakávania plné energie: „Can’t wait to see you guys at @topfest_slovakia June 28th. Slovakia bring that energy !!!“

Vstupenky na TOPFEST 2024, kde okrem P.O.D. vystúpi množstvo ďalších hviezd svetových pódií, sľubujúcich nekompromisnú zábavu, sú už v predaji. Záujemcovia by nemali váhať, pretože toto vystúpenie bude bezpochyby jedným z vrcholov festivalovej sezóny. Kapela, ktorá nikdy nezabúda na punk-rockovú mentalitu a dôležitosť živých vystúpení, je pripravená zapojiť slovenské publikum do svojej svetovej fanúšikovskej základne.

Pripravte sa na energický výkon plný srdca, odvahy a duše. P.O.D. na TOPFESTE 2024 nie je len koncert, je to svedectvo o sile hudby, ktorá prekračuje hranice a spája ľudí.

Prečítajte si tiež
To Top