Technológie

Prichádza nová generácia bezdrôtových slúchadiel Niceboy HIVE Prodigy 4

Výrobca Niceboy predstavil svoju najnovšiu generáciu bezdrôtových slúchadiel: Niceboy HIVE Prodigy 4. Tieto výkonné slúchadlá nie sú len špičkové v technológii, ale aj vo výdrži a estetike.

Farby a dizajn pre každý vkus

Máte na výber z troch farebných variant: hlboká čierna (Black Onyx), jemná ružová (Pink Sakura) a elegantná biela (White Mist). Slúchadlá sú ideálne pre každodenné použitie, či už pri športe, práci alebo relaxe. Vďaka ich výdrži 50 hodín na jedno nabitie sa nemusíte obávať častého dobíjania.

Výkonný zvuk a spoľahlivé pripojenie

Technológia MaxxBass vo vnútri týchto slúchadiel zdôrazňuje nižšie frekvencie, čím zabezpečuje silné a hlboké basy. V kombinácii s jasnými strednými a vysokými tónmi ponúka skutočne dynamický zvuk. Slúchadlá tiež využívajú najnovšiu Bluetooth 5.3 technológiu pre rýchle a stabilné pripojenie.

Intuitívne funkcie pre komfort

Slúchadlá sú vybavené funkciou automatického párovania, čo znamená, že sa po zapnutí automaticky pripoja k naposledy spárovanému zariadeniu. Funkcie ako handsfree telefonovanie a podpora hlasových asistentov Siri a Google Assistant robia z Niceboy HIVE Prodigy 4 skutočného spoločníka na cestách.

Niceboy HIVE Prodigy 4 prináša dokonalú kombináciu štýlu, výkonu a technológie. S cenou 46 eur ponúkajú skvelý pomer cena/výkon pre všetkých, ktorí hľadajú kvalitné bezdrôtové slúchadlá.

Prečítajte si tiež
To Top