Aktuality

Silvester v Bratislave 2023, program plný svetiel a spoločných osláv

Silvester v Bratislave 2023, program plný svetiel a spoločných osláv

Ako sa blíži koniec roku 2023, hlavné mesto Slovenska, Bratislava, sa pripravuje na oslavy Silvestra. Tento rok Bratislava sľubuje návštevníkom aj obyvateľom mesta nezabudnuteľný zážitok, kde spoločné odpočítavanie posledných sekúnd starého roka bude len začiatkom noci plnej zábavy, svetiel a osláv.

Hviezdoslavovo námestie

Tradičným centrom silvestrovských osláv v Bratislave bude Hviezdoslavovo námestie, kde sa uskutoční odpočítavanie sekúnd starého roka. Toto odpočítavanie, ktoré sa bude konať pred historickou budovou Slovenského národného divadla (SND), prinesie obyvateľom a návštevníkom mesta príležitosť zlúčiť sa v posledných momentoch roku 2023.

Svetelné odpočítavadlo

Hviezdoslavovo námestie sa rozžiari svetelným odpočítavadlom, ktoré bude nielen symbolickým, ale aj vizuálne atraktívnym prvkom osláv.

Vianočné Trhy aj počas Silvestra

Pre tých, ktorí milujú vianočnú atmosféru, budú vianočné trhy otvorené až do druhej hodiny rannej. Návštevníci tak budú môcť pokračovať v oslavách, nakupovať suveníry a užívať si rôzne pochutiny, ktoré trhy ponúkajú.

Svetelný Nápis „Bratislava s rokom 2024“

Jedným z výrazných symbolov novoročnej noci bude svetelný nápis „Bratislava s rokom 2024“, ktorý bude svietiť aj na Nový rok. Tento nápis nielenže označí príchod nového roka, ale aj poslúži ako perfektné miesto pre silvestrovské fotografie a spomienky.

Silvester v Bratislave nie je len o jednom námestí či jednej udalosti. Po celom meste sa budú konať rôzne oslavy, koncerty a udalosti, ktoré prinesú rôznorodý program pre všetky vekové skupiny a záujmy. Od tradičnej hudby, cez moderné DJ sety, až po detské predstavenia – Bratislava ponúka niečo pre každého.

Silvester 2023 v Bratislave sľubuje byť oslavou plnou svetiel, hudby a spoločných zážitkov. Od historických ulíc po moderné námestia, mesto ožije v poslednú noc roka, aby privítalo rok 2024 v štýle, ktorý je typický len pre Bratislavu. Takže či už ste domáci alebo návštevník, pripravte sa na oslavu, ktorá zanechá v srdciach prítomných nezabudnuteľné spomienky a nádej do nového roka.

Prečítajte si tiež
To Top