Aktuality

Stretnite sa s hráčmi ŠK Slovan Bratislava na autogramiáde v OC Tehelko

Stretnite sa s hráčmi ŠK Slovan Bratislava na autogramiáde v OC Tehelko

Lákavá pozvánka pre všetkých fanúšikov futbalu a priaznivcov ŠK Slovan Bratislava znie na utorok 12. decembra 2023 do OC Tehelko. V tomto novootvorenom nákupnom centre, ktoré je súčasťou komplexu štadióna Tehelné pole, sa uskutoční autogramiáda celého mužstva s možnosťou získať podpisy, spoločné fotografie a stretnúť sa s hráčmi osobne.

Od 16:00 sa v OC Tehelko rozbehne zábavný program, ktorý moderuje Jakub. Návštevníci sa môžu tešiť na súťaže, hry a rôzne atrakcie:

  • Turnaj vo FUTBOX aréne.
  • Multiball na interaktívnej LED stene.
  • Online vedomostný kvíz o ŠK Slovan Bratislava.
  • Možnosť fotenia s majstrovskou trofejou.
  • Stolný futbal.

O 17:00 príde vrcholný moment – príchod hráčov prvého tímu ŠK Slovan Bratislava, vedení hlavným trénerom Vladimírom Weissom st. Belasí budú podpisovať nové podpisové karty a fanúšikovia budú mať jedinečnú príležitosť stretnúť svojich obľúbených hráčov osobne. Autogramiáda potrvá približne do 18:30, poskytujúc dostatok času na stretnutie a získanie podpisov.

Každý, kto zavíta do OC Tehelko na túto udalosť, dostane predčasný vianočný darček – plagát veľkosti A3 s víťaznou fotografiou mužstva aj s fanúšikmi. Tento darček je nielen peknou spomienkou, ale aj symbolom spojenia tímu s jeho fanúšikmi.

Turnaj vo FUTBOX aréne ponúka atraktívne ceny. Hlavnou cenou je originálny dres ŠK Slovan Bratislava. Okrem toho každý účastník turnaja získa dve vstupenky na zápas Európskej konferenčnej ligy UEFA proti NK Olimpija Ľubľana.

Táto autogramiáda predstavuje vynikajúcu príležitosť pre fanúšikov stretnúť sa so svojimi hrdinami zeleného trávnika a zažiť jedinečnú atmosféru spoločne so svojimi obľúbenými hráčmi. Tešíme sa na vás v OC Tehelko, kde spoločne vytvoríme nezabudnuteľný futbalový večer.

Prečítajte si tiež
To Top