Aktuality

Slovan Bratislava neuspel proti NK Olimpija Ľubľana: Prehra 1:2 v rozhodujúcom zápase

Slovan Bratislava neuspel proti NK Olimpija Ľubľana: Prehra 1:2 v rozhodujúcom zápase

Futbalisti ŠK Slovan Bratislava nezvládli kľúčový zápas v Európskej konferenčnej lige proti slovinskému NK Olimpija Ľubľana. V napínavom súboji, ktorý rozhodoval o postupe z druhého miesta skupiny, domáci tím prehral tesne 1:2.

Zápas začal napínavo, keď Olimpija Ľubľana už v 17. minúte otvorila skóre. Pedro Lucas využil chybu v obrane Slovana a krížnou strelou poslal loptu do brány. Slovanovci reagovali rýchlo a už o desať minút vyrovnal César Blackman, ktorý efektívne využil centrovaný balón od Wimmera.

Druhý polčas priniesol zvrat, keď v 58. minúte znovu zaúradoval Pedro Lucas, ktorý využil presilovku Ľubľany a presným zásahom zvýšil na 2:1. Napriek snahám o vyrovnanie Slovan už ďalší gól nepridal.

Tento zápas bol pre Slovan dôležitý, keďže ešte mohol postúpiť z prvého miesta v skupine, ale vzhľadom na výsledky ostatných zápasov to bolo spojené s určitou konšteláciou výsledkov, ktorá sa napokon neuskutočnila.

Teraz sa Slovan pripravuje na ďalšiu fázu Európskej konferenčnej ligy, kde sa predstaví ako druhý tím svojej skupiny. Fanúšikovia sa už tešia na ďalšie výkony svojho obľúbeného klubu v tejto prestížnej európskej súťaži.

Prečítajte si tiež
To Top