Aktuality

Timi Strnálová sa stala víťazkou súťaže Pečie celé Slovensko

Timi Strnálová sa stala víťazkou súťaže Pečie celé Slovensko

V napínavom finále populárnej súťaže Pečie celé Slovensko zvíťazila talentovaná cukrárka Timi Strnálová. Jej jedinečná a kreatívna práca v poslednom kole súťaže, v ktorom vytvorila 3D trojposchodovú tortu na tému cestovania, ju vyniesla na vrchol.

REKLAMA

Finále súťaže bolo definované kreatívnou výzvou, kde finalistky mali za úlohu vytvoriť trojposchodovú tortu na tému cestovania. Timi Strnálová, spolu s ďalšími finalistkami Luci Cimlovou a Mirkou Makajiovou, predstavila svoju originálnu koncepciu. Timi sa rozhodla pre kávovú príchuť doplnenú o čokoládové dekorácie, čím vytvorila nielen vizuálne atraktívny, ale aj chuťovo pôsobivý výtvor.

REKLAMA

Finále obohatila aj prítomnosť Gevorga Avetisyana, ktorý priniesol cukrárkam technickú výzvu – pripraviť originálnu medovú tortu. Avetisyan, známy svojou expertízou v cukrárskej sfére, poskytol súťažiacim cenné rady. Timi Strnálová využila túto príležitosť na to, aby predvedla svoje technické zručnosti a kreativitu.

Ďalšou úlohou pre finalistky bolo pripraviť Cestovateľský koláč. Podľa slov Jožky Zaukolcovej, jednej z porotkýň súťaže, bolo cieľom tejto výzvy ukázať, ako si pripraviť sladký koláč vhodný na cesty.

Timi Strnálová sa svojimi kulinárskymi zručnosťami a kreativitou stala právoplatnou víťazkou súťaže Pečie celé Slovensko 2023. Jej schopnosť kombinovať estetiku s chuťou a zvládnuť technicky náročné úlohy dokazuje jej talent a odhodlanie. Tento úspech pre ňu predstavuje nielen osobné víťazstvo, ale aj inšpiráciu pre ďalších nadšených cukrárov a cukrárky po celom Slovensku.

Prečítajte si tiež
To Top