music ZONE

TOPFEST 2024 ohlásil ďalšieho headlinera, americkú kapelu FIVE FINGER DEATH PUNCH

TOPFEST 2024 ohlásil ďalšieho headlinera, americkú kapelu FIVE FINGER DEATH PUNCH

Pripravte sa na rozpálený festival TOPFEST 2024, ktorý prichádza s ohromujúcim ohlásením – ako hlavná hviezda vystúpi americká hard rocková skupina FIVE FINGER DEATH PUNCH. Táto senzácia v rockovej hudbe zavíta na žilinské letisko 29. júna 2024, aby predstavila svoj nezameniteľný štýl a energiu.

Festival TOPFEST, ktorý každoročne láka tisíce fanúšikov, si pre svojich návštevníkov pripravil naozaj výnimočnú kapelu. FIVE FINGER DEATH PUNCH, skupina známa svojimi masívne populárnymi hitmi a rekordnými počtami streamov po celom svete, sľubuje nezabudnuteľný koncertný zážitok.

S viac ako 11 miliardami streamov, nespočetnými top hitmi a 15 singlami na špici hitparád, FIVE FINGER DEATH PUNCH sa stali ikonami moderného rocku. Ich prítomnosť na najväčších svetových festivaloch a pravidelné vypredávanie veľkých arén svedčí o ich enormnej popularite.

Skupina je známa nielen svojou hudbou, ale aj angažovanosťou v rôznych charitatívnych aktivitách. Počas rokov vyzbierali milióny dolárov na podporu veteránov, záchranárov a mnohých iných charitatívnych organizácií. Ako zdôraznil frontman Ivan Moody, kapela využíva svoju platformu na zvyšovanie povedomia o svetových problémoch a prispieva na podporu rôznych programov.

Od debutového albumu „The Way of the Fist“ z roku 2007 vydala skupina deväť albumov, z ktorých sedem získalo zlatý alebo platinový status. Ich najnovší album „Afterlife“ sa zameriava na témy života a smrti, a pokračuje v tradičnom úspechu skupiny. Kapela získala aj významné ocenenia, vrátane Soldier Appreciation Award od Asociácie armády Spojených štátov, čím sa zaradila po bok legendy ako Elvis Presley.

Pre fanúšikov rockovej hudby a obdivovateľov FIVE FINGER DEATH PUNCH bude ich vystúpenie na TOPFESTE 2024 neopakovateľným zážitkom. Tento festival, ktorý každoročne priláka tisíce návštevníkov, sa stáva absolútnym vrcholom letnej festivalovej sezóny.

Prečítajte si tiež
To Top