music ZONE

AC/DC predstavujú limitovanú edíciu whisky

AC/DC predstavujú limitovanú edíciu whisky

Skupina AC/DC uviedla na trh novú limitovanú edíciu whisky s názvom “True Music Icons Collection” v spolupráci s Ballantine’s Scotch whisky, ktorú výrobca nápojov popisuje ako “poctu najlepším hudobným umelcom sveta, vrátane legendárnej rockovej kapely AC/DC.

REKLAMA

V stanovisku sa uvádza: “Vďaka neochvejnému záväzku AC/DC zostať verní svojim koreňom, ktorý súhlasi s etikou Ballantine’s oslavovať sebavyjadrenie, bolo prirodzené, že škótska whisky vzdá hold tejto ikonickej skupine v jej 50. výročnom roku.”

Fľaše whisky zdobí logo kapely v podobe červeného blesku a sú teraz v obmedzenom množstve k dispozícii na kúpu tu.

REKLAMA

Globálny marketingový riaditeľ spoločnosti Chivas Brothers pre značku Ballantine’s, Mathieu Deslandes, povedal o spolupráci: “Ballantine’s má bohatú históriu v hudbe prostredníctvom našej platformy True Music a prostredníctvom tejto kolekcie sa najlepšie rockové hviezdy stretávajú s najlepšou whisky. Nemôžeme sa dočkať, ako vložíme písmeno B do AC/DC s týmto zberateľským dizajnom a uvidíme ho na poličkách po celom svete.”

“Ballantine’s vždy podporovalo tých, ktorí robia veci po svojom – a AC/DC tento postoj zosobňujú svojím jedinečným a vysoko renomovaným hudobným štýlom, ktorý zostal nemeným esencím kapely počas 50 rokov.

Prečítajte si tiež
To Top