music ZONE

Martina Kapráliková v novej skladbe odkrýva Tvár

Martina Kapráliková v novej skladbe odkrýva Tvár

Martina Kapráliková, najmladšia hviezda z hudobnej rodiny Kaprálikovcov, pokračuje vo svojej speváckej kariére s novým singlom „Tvár“, ktorým pridáva ďalšiu kapitolu k svojej už teraz pôsobivej hudobnej dráhe. Tento nový kúsok, kde Martina stojí nielen za mikrofónom, ale aj za klavírom a písacím stolom, je svedectvom jej všestranného talentu a hĺbky ako umelkyne. Spolupráca s Adamom Hudecom na hudobných aranžmánoch a produkcií dodala piesni „Tvár“ moderný zvuk, ktorý odráža Martinine umelecké vízie a ambície.

V skladbe „Tvár“ Martina rozpráva príbeh o vnútornom boji, o hľadaní a prijímaní vlastnej identity v svete plnom tlakov a očakávaní. Pieseň je inšpirovaná osobnými skúsenosťami speváčky s rozhodovaním a vnútornými konfliktmi, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou procesu dospievania a osobného rastu. Martina chce prostredníctvom „Tvár“ povzbudiť poslucháčov, aby sa nevzdávali pred vlastnými temnými myšlienkami a aby si uvedomili, že každý má silu postaviť sa svojim vnútorným démonom.

Klip k piesni „Tvár“ je vizuálnym zobrazením tejto témy, kde tanečnica Martina Hartl stvárňuje „zlé ja“ speváčky, symbolizujúce vnútorný boj a temné myšlienky, ktoré sa snaží prekonať. Klip, ktorý bol nakrútený v spolupráci s Tomášom Majky Majláthom a Jozefom Petríčkom, je plný symboliky a emócií, ktoré sú podčiarknuté dynamickou choreografiou a expresívnymi výkonmi.

Martina Kapráliková sa nezastavuje len pri hudbe. Jej umelecké ambície siahajú aj do divadelnej a televíznej sféry, ako dokazuje jej nadchádzajúce vystúpenie v predstavení Oliver Twist a účinkovanie v seriáli Dunaj. Okrem toho sa Martina venuje aj dabingu, čím ďalej rozvíja svoje vokálne schopnosti a prehlbuje svoje herecké prejavy.

Skladba „Tvár“ je tak nielen hudobným, ale aj osobnostným vyhlásením mladej umelkyne, ktorá je odhodlaná kráčať vlastnou cestou a formovať svoj umelecký výraz. Je to pieseň o prekonávaní, o odvahe byť sám sebou a o neustálom hľadaní a objavovaní vlastnej identity. Martina Kapráliková, s podporou svojej rodiny, priateľov a spolupracovníkov, ukazuje, že talent, vášeň a odhodlanie sú kľúčmi k prekonávaniu prekážok a dosahovaniu snov. Ako sama hovorí, v budúcnosti by rada vydala album a pokračovala v umení, ktoré jej prináša najväčšiu radosť a spokojnosť.

Prečítajte si tiež
To Top