music ZONE

Na petržalskej strane Dunaja sa cez víkend otvára nový hudobný klub Subdeck

Na brehoch Dunaja v Petržalke, neďaleko Starého mosta, sa otvára nový hudobný klub SUBDECK. Nachádzajúci sa v podpalubí lode Sundeck na Tyršovom nábreží, tento nový klubový priestor prichádza s unikátnym zvukovým systémom a sľubuje oživenie bratislavskej klubovej scény.

SUBDECK ponúka návštevníkom mimoriadny zážitok, vďaka tzv. Wall of Bass, audio systému navrhnutému renomovaným viedenským zvukovým inžinierom Wolfgangom Sauterom. Tento na mieru šitý zvukový systém je prispôsobený špecifickosti podpalubia lode a zaručuje kvalitný a rovnomerný rozptyl zvuku po celom priestore.

SUBDECK otvorí svoje brány už tento víkend s dvojdňovým programom. V piatok 24. novembra 2023 sa predstaví tanečná párty Kontrast s headlinkerkou Elenou Colombi, DJkou a promotérkou z Londýna, a výberom najlepších domácich DJs. Sobota 25. novembra 2023 bude v duchu experimentálnej klubovej noci F.A.Q., na ktorej vystúpia americký producent M.E.S.H. a Ceephax Acid Crew s acid techno setom.

Zakladatelia klubu, Jano Rizman a Miro Hargaš, kladú dôraz na kvalitné technické a vizuálne riešenia. Svetelný dizajn klubu je dielom vizuálnych umelcov Róberta Farkaša a Jozefa Čaba, ktorí majú bohaté skúsenosti s realizáciou svetelných vizualizácií na rôznych festivaloch a podujatiach.

Miro Hargaš, spoluzakladateľ klubu, hovorí o ambícii spojiť unikátne technicko-akustické riešenie s čerstvou dramaturgiou, ktorá bude reflektovať žánrové presahy v tanečnej hudbe. Klub má byť bezpečným miestom pre všetkých tolerantných ľudí bez rozdielu.

SUBDECK predstavuje vzrušujúce pridanie sa k bratislavskej kultúrnej scéne, spájajúce inovatívne technické riešenia a aktuálnu hudobnú dramaturgiu. S jeho otvorením sa Bratislava stáva domovom ďalšieho výnimočného miesta pre milovníkov hudby, tanca a kvalitnej zábavy.

Prečítajte si tiež
To Top