Aktuality

Slovan Bratislava vyhral 6:0 nad Podbrezovou

Slovan Bratislava vyhral 6:0 nad Podbrezovou

Futbalový klub Slovan Bratislava predviedol v 17. kole Niké ligy výraznú dominanciu, keď na pôde Podbrezovej zaznamenal ohromujúce víťazstvo s konečným skóre 6:0. Tento triumf posilnil ich pozíciu lídra tabuľky, zatiaľ čo Železiari z Podbrezovej zostávajú na štvrtej priečke.

REKLAMA

Aj napriek mrazivým podmienkam a na kvalitne pripravenom trávniku Slovan ukázal svoje futbalové umenie a efektivitu. Rozhodujúce momenty zápasu sa udiali už v prvom polčase, počas ktorého Slovan vsietil štyri góly a vytvoril si tak pevný základ pre zvyšok zápasu.

Kľúčovou postavou v útoku bol Čavrič, ktorý prispel nielen asistenciou pri prvom góle, ale aj svojim vlastným presným zásahom v 18. minúte. Barseghjan tiež ukázal svoje kvality, keď mal prsty vo viacerých góloch, vrátane tretej a štvrtej bránky, pričom poslednú z nich zaznamenal z penalty.

REKLAMA

Tento výsledok predĺžil sériu Slovana Bratislava bez prehry v najvyššej slovenskej súťaži na impozantných 12 zápasov. Tento rekord potvrdzuje ich dominantné postavenie v lige a zdôrazňuje ich ambície na získanie majstrovského titulu.

V druhom polčase pokračovalo predvedené futbalové predstavenie, pričom Čavrič opäť zaznamenal gól, tentokrát z druhej penalty. Napriek šanci na hetrik, ktorú však nevyužil, jeho výkon zostal kľúčovým prvkom úspechu Slovana. Záverečný gól v 84. minúte pridal D. Strelec, čím pečatil výsledok zápasu na konečných 6:0.

Výkon Slovana Bratislava v tomto zápase bol nielen ukážkou ich ofenzívnej sily, ale aj dôkazom ich taktickej zručnosti a tímovej súdržnosti. Zatiaľ čo Podbrezová bude musieť prehodnotiť svoju stratégiu pre nadchádzajúce zápasy, Slovan si upevňuje svoje vedenie a ukazuje, prečo sú momentálne na vrchole slovenského futbalu.

Prečítajte si tiež
To Top