Aktuality

Spievankovo, kto sú noví herci na koncertoch 2024

Spievankovo, kto sú nový herci na koncertoch 2024

Spievankovo, obľúbený detský hudobný projekt, ktorý už roky baví a vzdeláva deti prostredníctvom pesničiek a zábavného obsahu, oznámil vzrušujúce novinky pre svoje koncerty v roku 2024. Na scéne sa predstavia nové tváre v hlavných úlohách, ktoré prinesú čerstvú energiu a talent do tohto magického sveta. V role Spievanky uvidíme skvelú herečku Simonu Fedorkovú a rolu Zahrajka stvárni talentovaný Peter Szollos. Tieto obsadenia sľubujú novú éru pre Spievankovo a očakávajú sa, že očaria nielen deti, ale aj ich rodičov.

Simona Fedorková ako Spievanka

Simona Fedorková, ktorá prevezme úlohu Spievanky, je známa svojím nadšením a schopnosťou vtiahnuť do príbehu deti všetkých vekových kategórií. Jej herecké zručnosti a láskavý prístup k deťom sú ideálnou kombináciou pre túto rolu. Simona má bohaté skúsenosti s divadelnými predstaveniami pre deti a jej energická povaha je zárukou, že úloha Spievanky bude v jej podaní ožívať s novou iskrou a charizmou.

Peter Szollos ako Zahrajko

Peter Szollos, ktorý sa ujme role Zahrajka, je ďalšou vzrušujúcou novinkou pre fanúšikov Spievankova. Peter je obľúbený pre svoju schopnosť prispôsobiť sa rôznym postavám a priniesť im autentickosť a humor. Jeho predchádzajúce skúsenosti s detským publikom a jeho hudobný talent sú perfektným doplnkom k dynamickému duo Spievankova. Jeho interpretácia Zahrajka určite pridá novú dimenziu k interakciám a príbehom, ktoré Spievankovo prináša na scénu.

Čo Očakávať od Koncertov Spievankova 2024

Koncerty Spievankova v roku 2024 sľubujú byť plné hudby, tanca, vzdelávacích momentov a predovšetkým zábavy. S novým obsadením prichádza aj nová energia a nové príbehy, ktoré očaria a zabavia deti ako nikdy predtým. Rodičia a deti môžu očakávať obľúbené pesničky Spievankova, ako aj úplne nové skladby, ktoré budú premiérovo predstavené na koncertoch.

Koncerty budú nielen príležitosťou stretnúť sa s obľúbenými postavami v novom podaní, ale aj platformou pre vzdelávanie a rozvoj detských talentov cez hudbu a interaktívne hry. Spievankovo 2024 bude pokračovať v tradícii poskytovania kvalitného obsahu, ktorý podporuje rozvoj detských schopností, zatiaľ čo zároveň ponúka nezabudnuteľný zážitok pre celú rodinu.

Spievankovo sa v roku 2024 otvára novým dobrodružstvám s novými tvárami Simonou Fedorkovou a Petrom Szollosom v hlavných úlohách. Tento nový začiatok je plný sľubov a očakávaní, a fanúšikovia sa už teraz môžu tešiť na jedinečné koncertné zážitky, ktoré prinesú radostné spomienky pre malých aj veľkých. Nezmeškajte príležitosť stať sa súčasťou tejto nezabudnuteľnej cesty plnej hudby, zábavy a magických okamihov, ktoré Spievankovo garantuje aj v roku 2024.

Prečítajte si tiež
To Top