Hobby

Pozor, fanúšikovia Star Wars, prichádza nová éra zberateľskej vášne so Star Wars: Unlimited TCG!

Pozor, fanúšikovia Star Wars, prichádza nová éra zberateľskej vášne so Star Wars: Unlimited TCG!

Vstúpte do sveta, kde sa galaktické sily stretávajú nielen na plátnach kín, ale aj na stole plnom strategických kariet. Star Wars: Unlimited, najnovší prírastok do rodiny Star Wars zberateľských kariet, je tu, aby rozprúdil vlnu nadšenia medzi veteránmi aj nováčikmi zberateľskej komunity. S kartičkami, ktoré oživujú kultový vesmír George Lucase, táto hra ponúka nekonečné možnosti pre fanúšikov všetkých vekových kategórií.

Úvod do Star Wars: Unlimited TCG

Star Wars: Unlimited TCG nie je len ďalšou kartovou hrou. Je to brána do sveta, kde každá bitka a každá stratégia odhaľuje novú vrstvu vášho obľúbeného vesmíru. S prvým setom, Spark of Rebellion, sa hráči môžu tešiť na začiatok svojej cesty s 16 náhodne namiešanými kartami plnými hlavných hrdinov a ikonických motívov.

Každý Spark of Rebellion Booster Pack slúži ako vaša prvá vstupenka do nekonečných duelov a stratégií, ktoré Star Wars: Unlimited ponúka. Táto hra je postavená na rýchlosti a jednoduchosti, čím je prístupná pre každého, kto chce zasiahnuť do boja medzi svetlom a tmou.

Mechanika hry

V Star Wars: Unlimited, hráči preberajú rolu veliteľa, s balíčkom 50 kariet, ktorý je ich arzenálom v galaktickom konflikte. Každé kolo sa skladá z intenzívnej akčnej fázy, kde hráči využívajú svoje karty na útok proti nepriateľskej základni, a preskupovacej fázy, kde si hráči dobíjajú sily a strategicky plánujú svoje ďalšie kroky.

Veliteľ, ktorý spočiatku vstupuje do hry ako pasívna postava, sa postupne zapája do súboja ako kľúčový hráč, meniac pravidlá hry a otvárajúc nové strategické možnosti.

Pozvánka do Svet Star Wars

Star Wars: Unlimited TCG je viac než hra; je to pozvánka pre fanúšikov, aby sa ešte hlbšie ponorili do sveta Star Wars. S každým novým setom a každou novou kartou sa otvára príležitosť objavovať, zbierať a predovšetkým – užívať si nekonečné príbehy a súboje, ktoré tento vesmír ponúka.

Nech sa páči, prevezmite si svoj Spark of Rebellion Booster Pack a začnite svoju cestu k galaktickému panstvu v Star Wars: Unlimited. Nech vás Síla sprevádza na každom kroku tejto vzrušujúcej cesty!

Čo je Star Wars: Unlimited TCG?

Star Wars: Unlimited TCG je zberateľská kartová hra (Trading Card Game), ktorá umožňuje hráčom vytvoriť a prispôsobiť si vlastné balíčky kariet na základe postáv, udalostí a technológií zo sveta Star Wars. Hra kombinuje strategické plánovanie a rýchle bitky, ponúkajúc nekonečné hodiny zábavy pre fanúšikov všetkých vekov.

Aké sú pravidlá hry?

Hra sa odohráva v niekoľkých kolách, kde hráči využívajú karty z ruky na útok proti základni svojho protivníka. Počas akčnej fázy hráči hrajú karty na útok alebo obranu, po ktorej nasleduje preskupovacia fáza, kde si hráči dobíjajú zdroje a pripravujú sa na ďalšie kolo. Hra končí, keď jeden z hráčov porazí základňu súpera.

Ako získam karty?

Karty môžete získať kúpou Spark of Rebellion Booster Packs, ktoré obsahujú 16 náhodne namiešaných kariet. Tieto balíčky sú dostupné v obchodoch s hrami, online, alebo na podujatiach venovaných hre Star Wars: Unlimited.

Prečítajte si tiež
To Top