music ZONE

Skupina Voising predstavuje debutový album Všetko má svoj čas

Skupina Voising predstavuje debutový album Všetko má svoj čas

Skupina Voising, známa svojimi fenomenálnymi vokálnymi schopnosťami a beatboxom, prichádza na scénu s ich dlho očakávaným debutovým albumom „Všetko má svoj čas“. Tento album, ktorý je historicky prvým slovenským a´cappella albumom s autorskými piesňami, otvára novú kapitolu v hudobnom priemysle.

Voising, skupina zložená z piatich vynikajúcich spevákov a beatboxera, sa vyznačuje absenciou hudobných nástrojov, pričom všetky zvuky a melódie sú vytvorené len pomocou ich hlasov. Tento unikátny prístup k hudbe prináša poslucháčom nový zážitok a dokazuje, že pre vytvorenie hudby nie sú potrebné tradičné nástroje.

Na albume „Všetko má svoj čas“ nájdeme deväť autorských skladieb, ktoré predstavujú rôznorodý hudobný zážitok, vrátane tanečnej hudby, prvkov R´n´B a vianočných melódií. Tento album je výsledkom spolupráce medzi členmi skupiny a externými autorami ako Richard Bönde, Katarína Makara, Romana Hudec Orlická a Adam Hudec.

Viktor Nižník, jeden z členov kapely, vysvetľuje, že proces tvorby albumu bol inšpirovaný prírodou a tichom, pričom všetky piesne prešli kritikou a spoločným výberom celej skupiny. Veronika Oláh Šebeňová, Katarína Fojtíková a ďalší členovia kapely prispievali konštruktívnou kritikou a tvorivými nápadmi.

Spolu s vydaním albumu prichádza aj nový videoklip k piesni „Poďme sa roztopiť“, v ktorom sa dvojica členov kapely predvádza ako zamilovaný pár. Tento klip, ktorý bol nakrútený v štúdiu Zoomy.sk v Nitre, prináša divákom zimnú romantiku a zamilovanú atmosféru.

Vianoce sú pre Voising obdobím plným koncertov a magických momentov. December sa stáva mesiacom plným vystúpení, čo umožňuje skupine zdieľať svoju vášeň pre hudbu s fanúšikmi v tomto čarovnom období roka.

Album „Všetko má svoj čas“ od skupiny Voising nielenže predstavuje prelom v slovenskej hudbe, ale je aj oslavou vokálnej virtuozity a kreatívneho ducha. Tento album je dôkazom, že hudba môže byť bohatá a rozmanitá aj bez použitia tradičných hudobných nástrojov, a prináša fanúšikom nezabudnuteľný zážitok plný emocionálnej sily a harmónie.

Prečítajte si tiež
To Top