music ZONE

KILLER QUEEN prinesie legendu Freddieho Mercuryho na Slovensko

Unikátna show KILLER QUEEN prinesie legendu Freddieho Mercuryho na Slovensko

Fanúšikovia legendárneho Freddieho Mercuryho a kultovej skupiny Queen môžu začať odpočítavať dni do nezabudnuteľnej hudobnej udalosti roka. KILLER QUEEN, najznámejšia svetová tribute show na počesť Freddieho Mercuryho a Queen, dorazí priamo z Londýna na Slovensko v máji budúceho roku, aby očarila Bratislavu, Terchovú a Košice.

Freddie Mercury, známy svojou energickou scénickou prítomnosťou a jedinečným hlasom, spolu s Queen definovali rockovú hudbu. KILLER QUEEN, vedená charismatickým spevákom Patrickom Meyersom, prináša na Slovensko atmosféru koncertov Queen, ktoré v minulosti ovládli svetové pódia. Tento projekt je uznávaný na celom svete a bol ocenený ako Worldwide Best Tribute Band.

Formácia KILLER QUEEN vznikla v júni 1993 a odvtedy sa teší masovej popularite v domovskej Británii a po celom svete. Svojimi vystúpeniami oživujú hudobnú dedičstvo Queen, prinášajúc hity ako „Bohemian Rhapsody“, „We Are The Champions“ a „Radio Ga Ga“. Ich turné po Spojených štátoch v roku 2019 bolo dokonca beznádejne vypredané.

Fanúšikovia na Slovensku majú jedinečnú možnosť zažiť najväčšie hity Queen naživo. KILLER QUEEN a Patrick Meyers predstavia legendárne skladby ako „A Kind Of Magic“, „I Want to Break Free“, „Bohemian Rhapsody“ a ďalšie. Tento koncert je príležitosťou prežiť opäť hudobnú magickú atmosféru koncertov Queen.

Marek Vozár, konateľ agentúry tvojaSHOW, poznamenáva, že KILLER QUEEN je ideálnym darčekom pod stromček pre všetkých hudobných fanúšikov. Táto show je nielen poctou geniálnemu spevákovi, ale aj príležitosťou prežiť atmosféru, ktorá sa už na živých koncertoch Queen neopakuje.

KILLER QUEEN a Patrick Meyers sľubujú nezabudnuteľný zážitok plný rockovej energie a nostalgie. Táto show je viac než len koncert, je to spomienka na éru, ktorá navždy zmenila tvár rockovej hudby. Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť zažiť hudobnú legenda Queen v Bratislave, Terchovej a v Košiciach.

Koncerty KILLER QUEEN 2024 na Slovensku

17.5. 2024 Bratislava NTC Aréna
18.5. 2024 Terchová Amfiteáter
19.5. 2024 Košice Amfiteáter

Prečítajte si tiež
To Top