music ZONE

Najväčšia 90’s Party na Slovensku, MADUAR oslavuje 30 rokov s medzinárodnými hviezdami

Najväčšia 90's Party na Slovensku, MADUAR oslavuje 30 rokov s medzinárodnými hviezdami

Tento rok je pre česko-slovenskú hudobnú skupinu MADUAR významným míľnikom, keďže oslavuje 30 rokov svojej pôsobnosti na hudobnej scéne. Pri tejto príležitosti MADUAR organizuje 2. ročník svojho vlastného 90’s festivalu, ktorý sa môže pochváliť titulom najväčšej letnej párty na Slovensku s účasťou svetových hviezd v Rimavskej Sobote a Žiari nad Hronom.

Festival, ktorý oživí nostalgiu za 90. rokmi, ponúka živé vystúpenia ikonických umelcov tejto dekády. Návštevníci sa môžu tešiť na neustálu zábavu od holandskej skupiny TWENTY 4 SEVEN, známej svojimi tanečnými hitmi ako „Slave To The Music“, „Take Me Away“ a „Is It Love“. Medzinárodnú príchuť festivalu ešte zvýrazní nemecký CAPTAIN JACK s jeho legendárnymi skladbami „Heyo Captain Jack“, „Drill Instructor“ a „Soldier Soldier“.

Na festival nebudú chýbať ani škandinávske tóny od švédskej skupiny REDNEX, ktorá prináša svoje známe hity ako „Cotton Eye Joe“, romantickú baladu „Wish You Were Here“ a pôsobivú „The Spirit Of The Hawk“. Zo slovenskej hudobnej scény sa predstaví top producent a DJ ROBERT BURIAN s megahitom „Žijeme len raz“.

Medzi účinkujúcimi nebudú chýbať ani členovia MADUAR s ich najznámejšími hitmi ako „Do It“, „I Feel Good“, „Anjel“ a „Hafanana“. Na festivale sa taktiež predstavia hosťujúci umelci – speváčka IVANNA, víťazka Hlasu Česko-Slovenska a mladý talentovaný raper a DJ NICOTINI, syn jedného z členov Maduaru.

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť prežiť najlepšie z 90. rokov s legendárnymi refrénmi, neopakovateľnou atmosférou, spomienkami na staré časy a exkluzívnou koncertnou premiérou spoločnej novinky Maduaru a jeho hostí s názvom „Show How Mad U Ar“.

Maduar – 90’s Party na Slovensku

04. 07. 2024 – Rimavská Sobota (Amfiteáter)
05. 07. 2024 – Žiar nad Hronom (Park Š. Moysesa)

Ďalšie informácie nájdete PRIAMO TU

Prečítajte si tiež
To Top