music ZONE

Najväčšie hviezdy 90. rokov zavítajú do Košíc a Bratislavy

Najväčšie hviezdy 90. rokov zavítajú do Košíc a Bratislavy

Pripravte sa na jedinečnú cestu časom späť do 90. rokov, keď sa hudobná scéna hemžila megahviezdami, ktoré definovali celú jednu generáciu. Už o mesiac, konkrétne 23. februára 2024 v Steel Aréne v Košiciach a nasledujúci deň, 24. februára 2024 v hale Pasienky v Bratislave, sa uskutoční nevídaný tanečný maratón plný hitov 90. rokov. Tento päťhodinový hudobný maratón prinesie na jedno miesto desať interpretov, ktorí sú neodmysliteľne spätí s hudobným obdobím plným energie, tanečných hitov a nesmrteľných melódií.

Na scéne sa predstavia legendy ako 2 Unlimited, známi svojimi nezabudnuteľnými hitmi, ktoré rozpália každú párty, či Dr. Alban, ktorý si získal srdcia poslucháčov skladbami plnými rytmu a života. Nechýbať nebude ani KLF s ich ikonickými skladbami, ktoré do dnešného dňa rezonujú na tanečných parketoch po celom svete.

Na Slovensku sa po prvýkrát predstaví aj Alexander Haddaway, ktorý si pripomína 30. výročie svojho megahitu „What Is Love“, skladby, ktorá sa stala synonymom pre 90. roky. Spolu s ním vystúpia aj hviezdy ako S.T.S.B. fka Fun Factory, Eiffell 65, Culture Beat, La Bouche, LayZee aka Mr.President a Snap!, ktorí svojimi skladbami dokážu roztancovať všetky generácie.

Organizátori sľubujú nezabudnuteľný zážitok s 360-stupňovým pódiom v Košiciach, ktoré garantuje dokonalý výhľad z každého miesta v hľadisku, a akciu „Košice 3+1 zdarma“ pre vybrané sektory. Navyše, na návštevníkov čaká špičková technika, obrovské pódium, laserová show, LED obrazovky a pyrotechnika, vďaka čomu bude táto megapárty skutočne výnimočná.

Táto akcia je ideálnou príležitosťou pre všetkých, ktorí milujú hudbu 90. rokov, chcú sa vrátiť do čias svojej mladosti alebo jednoducho zažiť jedinečnú atmosféru plnú tanca a zábavy. Pripravte sa na večer, kedy sa hudobné legendy stretnú na jednom pódiu a spoločne vytvoria nezabudnuteľný hudobný zážitok, ktorý oživí najväčšie hity 90. rokov. Nechajte sa uniesť energiou, ktorá definovala celú jednu dekádu, a staňte sa súčasťou neopakovateľnej show, ktorá vás vráti v čase a zároveň ponúkne zážitok, na ktorý sa nezabúda.

Prečítajte si tiež
To Top