music ZONE

Peter Nagy predstavuje reedície svojich kultových albumov

Slovenský hudobný trh práve obohatili dva skvosty, ktoré patria medzi najvýznamnejšie diela domácej popovej scény. Legendárny spevák Peter Nagy oživil svoje albumy „Chráň svoje bláznovstvá“ a „Mne sa neschováš“, ktoré sa stali ikonickými pre celú generáciu.

Peter Nagy, ktorý sa v slovenskom hudobnom svete presadil svojím nezameniteľným hlasom a textami plnými emócií, sa rozhodol prepracovať a znovu vydať svoje prvé dva albumy. O týchto reedíciách sa hovorilo už dlhší čas, no teraz sú konečne dostupné pre všetkých fanúšikov.

Albumy „Chráň svoje bláznovstvá“ a „Mne sa neschováš“ sú teraz k dispozícii nielen v digitálnej forme, ale aj ako fyzické nosiče. Hudobníci a milovníci kvalitného zvuku si môžu vybrať medzi LP platňami a CD, čo je skvelou správou pre všetkých, ktorí si radi pridávajú do svojej kolekcie unikátne kusy.

Tieto špeciálne reedície boli vydané v spolupráci s vydavateľstvom Warner Music, ktoré má za sebou dlhoročné skúsenosti s vydaním mnohých svetových a domácich umelcov.

Pre všetkých, ktorí sa už nemôžu dočkať, je dobrá správa – albumy sú už dostupné na predaj a môžu si ich objednať priamo na Martinus.sk – po kliknutí SEM.

Reedície týchto albumov nie sú len obyčajným reotiskom starých diel. Predstavujú istý druh pocty a zároveň moderného pohľadu na hudbu, ktorá ovplyvnila celé generácie. Peter Nagy opäť dokázal, prečo patrí medzi slovenské hudobné legendy, a tieto nové edície jeho albumov sú dokonalým dôkazom jeho nekonečnej vášne k hudbe.

Prečítajte si tiež
To Top