music ZONE

Peter Nagy oslávil 65. narodeniny a 40 rokov na scéne s kapelou INDIGO nezabudnuteľnými koncertami v Prahe a Bratislave

Peter Nagy oslávil 65. narodeniny a 40 rokov na scéne s kapelou INDIGO nezabudnuteľnými koncertami v Prahe a Bratislave

Slovenský spevák a skladateľ Peter Nagy oslavuje významné životné míľniky nielen v osobnom živote, ale aj na hudobnej scéne. Nedávno sa pochválil úspešnými koncertami v Prahe a Bratislave, kde si pripomenul nielen svoje 65. narodeniny, ale aj štyridsať rokov trvajúce pôsobenie so svojou kapelou INDIGO. Tieto koncerty sa niesli v znamení nostalgie, radosti a nezabudnuteľnej atmosféry, ktorá vládla medzi účastníkmi.

Koncerty, ktoré sa konali v pražskej Lucerne a bratislavskom STARS Auditorium, boli vopred vypredané a poskytli ideálne prostredie pre oslavu Petrovho umenia. Oslavy sa zúčastnili aj významné osobnosti slovenskej hudobnej scény. Spolu s Nagyom na pódiu vystúpili Zuzana Smatanová, Peter Cmorik a Janek Ledecký, ktorí s ním zaspievali duety plné emócií a spomienok. Okrem nich sa k Nagyovi pridali aj jeho dlhoroční spolupracovníci z kapely INDIGO, vrátane gitaristu Laca Kožušníka a basgitaristu Paľa Matušku.

Večer sa niesol v duchu spoločného spevu a osláv, pričom vrcholom bolo predstavenie skladby „Kristínka iba spí“, ktorá zaznela ako prídavok na žiadosť nadšeného publika. V Prahe sa ku gratulantom pridal aj herec Maroš Kramár, ktorý Petrovi prišiel zagratulovať s tortou na pódiu.

Celé podujatie bolo zdokumentované Českou televíziou, čo znamená, že fanúšikovia, ktorí sa na koncert nemohli dostať osobne, budú mať možnosť zažiť atmosféru z pohodlia svojich domovov. Tieto koncerty nielenže oslávili významné jubileá Petra Nagya, ale aj potvrdili neustále silné puto medzi umelcom a jeho fanúšikmi, ktorým hudba prináša radosť a inšpiráciu.

Prečítajte si tiež
To Top