music ZONE

Sima Magušinová a Zuzana Smatanová prekvapili fanúšikov duetom Duše divoké

Sima Magušinová a Zuzana Smatanová prekvapili fanúšikov duetom Duše divoké

Sima Magušinová, obľúbená speváčka s bohatou kariérou, spojila sily so Zuzanou Smatanovou, ďalšou významnou postavou na slovenskej hudobnej scéne, aby svetu predstavili nový duet s názvom „Duše divoké“. Táto pieseň je najnovším prírastkom k očakávanému albumu Magušinovej, ktorý má v budúcnosti rozjasniť hudobnú scénu.

Pieseň „Duše divoké“ vychádza z hlbokého spojenia s prírodou a láskou k slobode. Spolupráca bola podľa Smatanovej len otázkou času, vzhľadom na ich spoločné vášne a hudobný štýl. Tento projekt pre nich predstavoval príležitosť preniesť túto spoločnú vášeň do hudobnej formy, čím vznikla pieseň, ktorá oslavuje slobodu, divokosť a radosť z jednoduchosti života.

Magušinová, ktorá je autorkou hudby a textov piesne, hovorí, že skladba oslavuje nespútanosť a vďačnosť za jednoduché radosti života. Pieseň, ktorá sa zrodila z jej kreatívnej dielne, mala od počiatku byť duetom, a Smatanová bola pre túto úlohu ideálnou voľbou. Obe hudobníčky vyjadrili hlbokú vďačnosť za možnosť pracovať spolu na tomto projekte a dúfajú, že pozitívna energia, ktorú do skladby vložili, osloví a poteší čo najviac poslucháčov.

Nový hit „Duše divoké“ je dostupný na všetkých hlavných hudobných platformách, a ponúka tak fanúšikom a poslucháčom možnosť priblížiť sa k svetu, v ktorom sa hudba stáva mostom medzi dušou a prírodou. Táto pieseň je ďalším dôkazom, že keď sa talent a vášeň stretávajú, vzniká niečo skutočne magické.

Kto sú Sima Magušinová a Zuzana Smatanová?

Sima Magušinová a Zuzana Smatanová sú uznávané speváčky a pesničkárky na slovenskej hudobnej scéne. Sima je známa svojím jedinečným hlasom a textárskym talentom, Zuzana zase ako silná interpretka s charakteristickým štýlom.

Ako vznikla spolupráca na piesni „Duše divoké“?

Spolupráca medzi Simou a Zuzanou vznikla z ich spoločnej lásky k prírode, slobode a hudobnej tvorbe. Obe umelkyne sa rozhodli spojiť svoj talent a vytvoriť pieseň, ktorá oslavuje divoké duše.

O čom je pieseň „Duše divoké“?

Pieseň „Duše divoké“ je oslavou nespútanosti, slobody a radosti z jednoduchých vecí v živote. Text aj hudba sú inšpirované prírodou a spoločnými záujmami oboch speváčok.

Bude pieseň „Duše divoké“ súčasťou nejakého albumu?

Áno, „Duše divoké“ je súčasťou pripravovaného albumu Simy Magušinovej. Detaily o albume a dátume jeho vydania budú oznámené v najbližších mesiacoch.

Prečítajte si tiež
To Top