Aktuality

Popoluška na ľade, rozprávkový zážitok pre celú rodinu

Popoluška na ľade, rozprávkový zážitok pre celú rodinu

V týchto vianočných sviatkoch prichádza na Slovensko jedinečné a veľkovýpravné predstavenie, ktoré oslní divákov všetkých vekových kategórií. Popoluška na ľade sa exkluzívne predstaví v Košiciach a v Bratislave, prinášajúc do života najobľúbenejší príbeh o Popoluške v úplne novom svetle.

Hviezdne obsadenie na ľade

Predstavenie je výnimočné nielen svojou rozprávkovou atmosférou, ale aj hviezdnym obsadením. V hereckých a speváckych úlohách vystupujú známe osobnosti ako Pepa Vojtek, Dana Morávková, Václav Kopta, Hanka Křížková, Tomáš Savka, Hana Buštíková, Vlastimil Harapes a ďalší. Hlasy hlavným postavám Popoluške a Princovi prepožičali charizmatickí Lucie Bíla a Ondřej Ruml.

Medzinárodný krasokorčuliarsky tím

Na javisku sa predstaví medzinárodný tím krasokorčuliarov zo siedmich krajín sveta, vrátane sólistov popredných európskych krasokorčuliarskych šou. Diváci sa môžu tešiť na skvelé herecké, spevácke a krasokorčuliarske výkony, ktoré prinesú príbeh Popolušky k životu ako nikdy predtým.

Pôsobivá scéna a kostýmy

Muzikál je obohatený o 300 dobových kostýmov, pôsobivé variabilné javisko a množstvo moderných efektov. Táto kombinácia vytvára z predstavenia nezabudnuteľný zážitok, ktorý zaručene zaujme a osloví nielen deti, ale aj dospelých.

Popoluška“ na ľade je nielen rozprávkovým príbehom, ale aj pripomienkou, že láska je nad všetky kúzla. Je to predstavenie, ktoré ponúka únik do sveta fantázie a kúziel, a zároveň pripomína večnú hodnotu lásky a dobra.

Termíny predstavení Popoluška na ľade

  • Košice: Streda 27. december 2023 o 18:00 v STEEL ARÉNE
  • Bratislava: Sobota 30. december 2023 o 18:00 v Zimnom štadióne Ondreja Nepelu (Tipos Aréna)

Vstupenky nájdete PRIAMO TU

Toto predstavenie je ideálnou príležitosťou na zažitie nezabudnuteľného večera plného kúzla, umenia a rozprávkovej atmosféry. Nechajte sa uniesť príbehom, ktorý prekročí hranice klasickej rozprávky a ponúka nezabudnuteľný zážitok pre celú rodinu.

Prečítajte si tiež
To Top