Domácnosť a bývanie

Vianočný Tesco leták od 13.12.2023: objavte najlepšie ponuky na sviatočné nakupovanie

Vianočný Tesco leták od 13.12.2023

S príchodom sviatočnej sezóny prichádza aj nový vianočný leták od Tesca, platný od 13. decembra 2023. V tomto období, plnom príprav a očakávania, je Tesco pripravené ponúknuť zákazníkom široký výber produktov za výhodné ceny, aby ich vianočné nakupovanie bolo nielen príjemné, ale aj cenovo dostupné.

Široký sortiment vianočných potrieb

Tesco vo svojom najnovšom letáku zameriava pozornosť na širokú škálu vianočných potrieb. Či už hľadáte perfektné ingrediencie pre vaše vianočné pečenie, darčekové balíčky pre vašich blízkych, alebo potrebujete doplniť výzdobu domácnosti, v Tesco nájdete všetko, čo potrebujete.

Výhodné ponuky na potraviny

Tesco v tomto letáku ponúka výhodné ceny na široký výber potravín – od tradičných vianočných sladkostí po sezónne ovocie a zeleninu. Môžete očakávať zľavy na vianočné cukrovinky, orechy, a dokonca aj na vybrané druhy mäsa, ideálne na vianočný stôl.

Dekorácie a vianočné ozdoby

Pre tých, ktorí sa chystajú vyzdobiť svoj domov, ponúka Tesco rôzne typy vianočných ozdôb, svetielok a dekorácií. Nájdete tu všetko od tradičných vianočných stromčekov po moderné vianočné ozdoby a svetielka, ktoré pridajú vašej domácnosti sviatočnú atmosféru.

Darčeky pre každého

Nemôžu chýbať ani vianočné darčekové balíčky pre mužov, ženy a deti. Leták ponúka rôzne možnosti – od kozmetických sád po hračky pre deti, čo zjednodušuje výber darčekov pre celú rodinu.

Špeciálne akcie a zľavy

Tesco v tomto letáku prichádza s radom špeciálnych akcií a zliav, vďaka ktorým môžete ušetriť na nákupoch. Zákazníci môžu využiť aj vernostné zľavy a kupóny, ktoré sú dostupné vo vernostnom programe Tesco Clubcard.

Online nakupovanie – potraviny domov

Pre tých, ktorí uprednostňujú nákupy z pohodlia domova, ponúka Tesco možnosť online nakupovania s dodaním priamo domov alebo možnosť vyzdvihnutia objednávky v obchode.

Vianočný leták od Tesca je plný príležitostí ušetriť a zároveň nájsť všetko potrebné na to, aby boli vaše Vianoce naozaj špeciálne. Nech už hľadáte čokoľvek na tieto sviatky, v Tesco to určite nájdete za skvelé

Tesco leták od 13.12.2023

Od kedy je vianočný Tesco leták platný?

Vianočný Tesco leták je platný od 13. decembra 2023.

Aký sortiment ponúka Tesco vo svojom vianočnom letáku?

Tesco ponúka široký sortiment vianočných potrieb vrátane potravín, sladkostí, darčekových balíčkov, vianočných ozdôb a dekorácií.

Nájdem v letáku zľavy na vianočné potraviny?

Áno, Tesco ponúka výhodné ceny a zľavy na široký výber vianočných potravín vrátane pečiva, orechov a vybraných druhov mäsa.

Má Tesco v ponuke aj vianočné dekorácie?

Áno, v letáku nájdete rôzne druhy vianočných ozdôb, svetielok a ďalšie dekoratívne predmety na vyzdobenie domova.

Sú v letáku zahrnuté aj darčekové balíčky?

Áno, Tesco ponúka vianočné darčekové balíčky pre mužov, ženy a deti, vhodné na darovanie.

Aké špeciálne akcie a zľavy ponúka Tesco?

Tesco prináša v rámci vianočného letáku rôzne špeciálne akcie, zľavy a ponuky, vrátane výhod pre držiteľov Clubcard.

Ponúka Tesco aj možnosť online nakupovania?

Áno, Tesco ponúka možnosť online nakupovania s dodaním domov alebo vyzdvihnutím v obchode.

Do kedy je vianočný leták Tesco platný?

Tento leták je platný do 27.12.2023.

Prečítajte si tiež
To Top