Všetky články "AC/DC Bratislava 2024 cena"

Pripravte sa na hudobný zážitok, ktorý otriasa základmi Bratislavy! Legendárna rocková kapela AC/DC prichádza do slovenskej metropoly, aby v rámci svojho svetového turné „POWER UP“ v roku 2024 predstavila fanúšikom nezabudnuteľné vystúpenie. Udalosť, na ktorú sa dlho čakalo, sa uskutoční na historickom mieste Staré letisko Vajnory, a to presne 21. júla 2024, kde sa fanúšikovia z celého regiónu stretávajú, aby boli svedkami energetickej show plnej nezabudnuteľných hitov.

S blížiacim sa dátumom začatia predaja vstupeniek, ktorý je naplánovaný na 16. februára 2024 o 10:00, rastie vzrušenie aj napätie. Fanúšikovia očakávajú oznámenie oficiálnych cien a detailov, ktoré im umožnia stať sa súčasťou tejto jedinečnej udalosti. Zatiaľ čo presné ceny ešte neboli oznámené, zdôrazňuje sa význam nákupu lístkov výhradne z oficiálnych zdrojov, ako sú Ticketportal a Eventim, aby sa predišlo riziku priekupníctva a falošných vstupeniek.

Tento koncert predstavuje nielen vzácnu príležitosť vidieť AC/DC naživo, ale aj osláviť silu a trvácnosť rockovej hudby spolu s komunitou fanúšikov, ktorí zdieľajú rovnakú vášeň. Ako dátum predaja sa blíži, fanúšikovia by mali zostať naladení na oficiálne kanály pre najnovšie aktualizácie a pripraviť sa na rýchle konanie, aby si zabezpečili svoje miesto na tomto nezabudnuteľnom koncerte.

Ďalšie články
To Top