music ZONE

Anita Soul prináša Vianočný zázrak plný rodinného tepla a pohody

Anita Soul prináša Vianočný zázrak plný rodinného tepla a pohody

Slovenská R’n’B diva Anita Soul, známa svojím nadčasovým hlasom a charizmou, prichádza s novým vianočným hitom „Vianočný zázrak“. Táto srdcervúca pieseň bola produkovaná a aranžovaná skúseným klaviristom a producentom Eugenom Vizvárym, pričom slovenský text vznikol v spolupráci s Alexandrou Okálovou a samotnou Anitou Soul.

Pre AnituVianoce obdobím plným radosti a lásky, čo sa odráža aj v jej novom videoklipe. Do videoklipu k piesni „Vianočný zázrak“ si Anita pozvala nielen svoju rodinu, ale aj blízkych priateľov, aby spoločne vytvorili atmosféru plnú tepla a pohody. V klipu sa objavujú jej mama, sestra a syn Marcus, ktorí sú srdcom celého diela.

Anita hovorí: „Už minulý rok som mala v hlave myšlienku na vianočnú pieseň. S Eugenom tvoríme skvelý tím a spoločná práca nám prináša veľa radosti. V našej hudbe sa snažíme byť na rovnakej vlne, čo je pre nás najdôležitejšie.“

Videoklip, ktorý režíroval Juraj Škula, dokonale zachytáva vianočnú atmosféru. Anita sa chopila úlohy nielen ako speváčka, ale aj ako produkčná. Sama sa postarala o styling a organizáciu nakrúcania. Prvá lokácia bola u jej sestry v jej dome, kde dekorácie a príprava celého priestoru bola na pleciach rodiny. Anita tiež získala výzdoby na mieru od Lp Handmade, aby dosiahla tú pravú vianočnú atmosféru.

Anita hovorí: „Na nakrúcaní boli deti, rodina a najbližší priatelia, ktorí boli ochotní a nápomocní. Som im za to veľmi vďačná a klip si chcem uchovať ako pamiatku na krásne vianočné obdobie.“

Videoklip „Vianočný zázrak“ je skutočným rodinným dielom. Okrem Anitinej rodiny sa v ňom objavili aj jej krstný syn Noel, Chloe, Ryanko a Yasmina Taty. Anita chváli deti za ich prirodzený talent a spoluprácu pred kamerou.

Nedávno Anita vydala svoj tretí album s názvom „Balans„, ktorý obsahuje 17 autorských skladieb. Teraz sa už teší na Vianoce, ktoré považuje za najkrajšie obdobie v roku. Vianoce sú pre mňa časom požehnania a narodenia Ježiša Krista. Sú symbolom lásky a pokoja. Na Vianoce by nikto nemal byť sám, a ja som šťastná, že ich môžem tráviť s rodinou a blízkymi,“ uzatvára Anita Soul svoje vianočné posolstvo lásky a pokoja.

Prečítajte si tiež
To Top