music ZONE

Dany Moment v novej skladbe prinášajú osobný pohľad na lásku a realitu

Dany Moment v novej skladbe prinášajú osobný pohľad na lásku a realitu

Skupina Dany Moment, známa svojím energickým prístupom k hudbe a schopnosťou hlboko rezonovať s poslucháčmi, prináša na scénu svoju zatiaľ najosobnejšiu skladbu „Stále sa pýtam“. Táto pieseň je výsledkom intímnej spolupráce medzi členmi kapely a odhaľuje hĺbku emócií a skúseností, ktoré formujú ich hudobný a osobný život.

Autor skladby, Denis Kolek, prvýkrát predstavil akustickú verziu „Stále sa pýtam“ svojim kolegom v skúšobni. Reakcia bola okamžitá a jednoznačná – všetci členovia cítili, že táto pieseň má potenciál stať sa niečím veľkým. Ako Denis uvádza: „To človek cíti, či je to pesnička s potenciálom vytvoriť boom v sezóne…“

Inšpiráciou pre „Stále sa pýtam“ boli osobné zážitky Denisa na začiatku jeho vzťahu so snúbenicou Sarah. Táto pieseň opisuje pocity lásky, neistoty, ale aj nádeje a túžby po spoločnej budúcnosti. Prvé stretnutie páru pod oknom pri záhone ruží, kde padol ich prvý bozk, je základom pre emotívne a silné texty piesne.

Videoklip k „Stále sa pýtam“ bol realizovaný pod vedením Erika Ballu, s ktorým kapela spolupracuje od svojich začiatkov. Denis si trval na tom, aby vo videoklipe vystupovala jeho snúbenica Sarah, čím zabezpečil, že každá intímna scéna je plná pravosti a skutočných emócií.

Napriek tomu, že natáčanie videoklipu sprevádzali určité výzvy, ako napríklad zdravotné problémy dvojice počas niektorých dní, celý tím sa snažil vytvoriť niečo, čo bude nielen vizuálne pôsobivé, ale aj emotívne rezonujúce s poslucháčmi. Romantické momenty, ako večera v luxusnom hoteli alebo spoločné hranie biliardu, pridávajú videoklipu ďalšiu vrstvu autenticity.

Denis vyjadruje zvedavosť na reakcie verejnosti a dúfa, že skladba aj klip sa budú páčiť poslucháčom. Zároveň vyzdvihuje spoluprácu s producentom Ľubomírom Mazákom, ktorý dokáže do každej piesne vložiť kúsok seba a svojej kreativity.

Prečítajte si tiež
To Top