music ZONE

Hauser prinesie svoje rebelstvo na slovenské pódiá, nenechajte si ujsť koncert v Bratislave

Hauser prinesie svoje rebelstvo na slovenské pódiá, nenechajte si ujsť koncert v Bratislave

Hudobný fenomén známy jednoducho ako Hauser, zakladajúci člen skupiny 2Cellos, priťahuje pozornosť fanúšikov po celom svete svojím unikátnym prístupom k interpretácii violončela. Jeho schopnosť premeniť tradičný nástroj na zdroj intenzívnej energie a vášne ho činí obľúbencom nielen medzi mladými poslucháčmi.

Hauserova kariéra je ako meteor. Od svojich skromných začiatkov ako člen duo 2Cellos, až po sólové projekty, ktoré obracajú pozornosť na jeho sólové zručnosti, jeho popularita rýchlo rástla. Vďaka využitiu sociálnych médií si Hauser získal viac ako milión sledovateľov na platformách ako YouTube, Facebook a Instagram, kde svoje umenie pravidelne predstavuje v podobe vizuálne atraktívnych videí.

Hauserova charizma a schopnosť vtiahnuť divákov do sveta svojej hudby sú bezprecedentné. Na koncertoch a v hudobných videách prenáša svoju energiu tak, že diváci, bez ohľadu na vekovú skupinu, zostávajú okúzlení. Jeho vystúpenia sú zážitkom, ktorý sa nesie v duchu rockového dramatizmu a zmyselnej romantiky.

Aktuálne turné „Rebel with a Cello“, ktoré obsahuje skladby z jeho najnovšieho albumu „The Player“, láka publikum svojou energiou a inovatívnosťou. Koncerty sú dynamické, pričom kombinujú silné emócie s veľkolepou vizuálnou show, vrátane pyrotechnických efektov, čím vytvárajú nezabudnuteľnú atmosféru.

Napriek plánovanému koncertu v amfiteátri v Nitre, organizačné tímy sa rozhodli presunúť vystúpenie Hausera do Tipos Arény v Bratislave. Táto zmena, hoci vyžadovala rýchle prispôsobenie, umožnila lepšie technické a klimatické podmienky pre koncert. Organizátori týmto krokom vyšli v ústrety očakávaniam fanúšikov, ktorí si zaslúžia užiť show v maximálnom pohodlí.

S blížiacim sa dátumom koncertu 24. júla 2024, sa predaj lístkov dynamicky rozbieha, pričom 60 percent kapacity už našlo svojich majiteľov. Vstupenky, ktorých cena sa pohybuje od 45 do 65 eur, sú dostupné cez Ticketportal, čo z neho robí prístupné hudobné dobrodružstvo pre širokú verejnosť.

Hauser, ako „Rebel s violončelom“, neustále posúva hranice svojho umenia. S každým koncertom, s každou skladbou a každým videom, dokazuje, že hudba je oveľa viac než len zvuk – je to zážitok, ktorý premení každú chvíľu na niečo výnimočné.

Prečítajte si tiež
To Top