music ZONE

KABÁT oslavuje 35 rokov na scéne s veľkolepým turné po Slovensku

Legendárna česká rocková skupina KABÁT, známa svojou dlhoročnou prítomnosťou na hudobnej scéne a nezameniteľným rockovým štýlom, oslavuje 35 rokov svojej kariéry. Na túto príležitosť pripravila pre svojich fanúšikov „PO ČERTECH VELKÝ TURNÉ 2024“, ktoré zahŕňa koncerty nielen v Českej republike, ale aj na Slovensku.

REKLAMA

Kapela, založená v roku 1983 v Teplicích, prešla dlhou cestou od lokálnej formácie k jednej z najúspešnejších českých rockových kapiel. S 12 štúdiovými albumami a množstvom ocenení, vrátane Českých Slávikov a Andělov, si KABÁT vydobyli miesto v srdciach rockových fanúšikov.

Na oslavu 35. výročia si KABÁT pripravil obrovské turné, ktoré ponúkne fanúšikom jedinečný rockový zážitok. Turné bude obsahovať 16 koncertov v Českej republike a štyri na Slovensku, pričom Bratislavský koncert sa uskutoční 24. novembra 2023 v NTC Aréne.

V rámci turné fanúšikovia uvidia fantastické 360-stupňové pódium, ktoré je obľúbenou variantou kapely a poskytuje rovnaký zážitok pre všetkých návštevníkov, bez ohľadu na ich umiestnenie v aréne. Manažment kapely tiež avizuje využitie špičkových pyrotechnických, hydraulických a motorizovaných prvkov, ktoré dodajú koncertom nový rozmer.

REKLAMA

KABÁT na turné predstaví svoje rockové megahity, ako aj skladby z aktuálneho 12. štúdiového albumu “El Presidento”, vrátane singla “Rumcajs miloval Manku”. Toto turné bude oslavou celého hudobného odkazu kapely.

Vstupenky nájdete PRIAMO TU

35 rokov na scéne je významným míľnikom pre každú kapelu, a KABÁT ho chce osláviť spôsobom, na ktorý sa nezabúda. PO ČERTECH VELKÝ TURNÉ 2024 sľubuje byť nielen oslavou minulých úspechov, ale aj prehliadkou toho najlepšieho, čo KABÁT ponúka. Pre fanúšikov rockovej hudby to bude udalosť, ktorú si nesmú nechať ujsť.

Koncerty Kabát na Slovensku

Prečítajte si tiež
To Top