music ZONE

Vypočujte si megahit kapely Kabát vo vianočnej verzií

Vypočujte si megahit kapely Kabát vo vianočnej verzií

Legendárna česká rocková kapela Kabát vstupuje do vianočnej sezóny so špeciálnym prekvapením pre svojich fanúšikov, aj keď o tom možno ani nevedia. Ich obľúbený hit “Pohoda” dostal úplne nový vianočný šat, vďaka genialite Ondřeja Svobody a s pomocou najmodernejšej umelej inteligencie.

REKLAMA

Ondřej Svoboda, známy svojou prácou s umelej inteligenciou, sa rozhodol použiť túto technológiu na prerobenie skladby “Pohoda” od známej českej kapely Kabát.

Umelá inteligencia bola využitá na analýzu pôvodnej skladby a jej následnú transformáciu do vianočného štýlu. Výsledok je fascinujúcim spojením originálneho textu skladby a vianočnej atmosféry.

REKLAMA

Nová verzia skladby “Pohoda” nie je len o zvukovej transformácii, ale je doplnená aj o vizuálnu stránku. K pesničke bol vytvorený špeciálny vianočný videoklip, ktorý zvýrazňuje jej text v sviatočnej atmosfére, čo miestami vyzerá veľmi humorne.

Skladba však určite fanúšikov kapely Kabát nenahnevá, práve naopak. Je to príjemné spestrenie pred vianocami a zaujímavé prerobenie skladby pomocou umelej inteligencie.

Prečítajte si tiež
To Top