music ZONE

Kapela MIRAI predstavila nový singel Summer Love s pútavým videoklipom

Po dvojročnej pauze sa kapela MIRAI vracia s novým, už štvrtým albumom, ktorý uvidí svetlo sveta v prvej polovici budúceho roka. Ako úvod k tomuto očakávanému albumu predstavuje kapela svoj najnovší singel „summer love“, ktorý prišiel na scénu s pútavým videoklipom. Tento chytľavý track sa okamžite stáva titulnou piesňou nadchádzajúceho albumu.

Frontman kapely, Mirai Navrátil, opisuje „summer love“ ako „chillovú vec“, ktorá má ľahký a príjemný vibe, ideálne pre letnú atmosféru. Hoci samotný singel nebol primárne zamýšľaný ako letný song, jeho názov a zvuková estetika spájajú poslucháčov so slnečnými dňami a letnou romantikou.

Videoklip k piesni, ktorý režíroval Ondřej Kudyn, prichádza s vydarenou kombináciou vizuálnych prvkov, ktoré dopĺňajú hudobnú náladu skladby. O produkciu singlu sa staral Ondřej Fiedler alias fiedlerski, jeden z najžiadanejších producentov v súčasnosti.

Kapela MIRAI, tvorená členmi Mirai Navrátil, Šimon Bílý, Tomáš Javůrek a Michal Stulík, sa teší na predstavenie tohto singlu a ďalších nových skladieb na ich blížiacom sa Arena Tour. To odštartuje už 17. novembra v Ostrave, kde kapela predstaví nielen „summer love“ a ďalšiu novú skladbu „dopis“, ale aj svoje známe hity ako „Volám“ alebo „Vedle tebe usínám“.

Zvláštnosťou nového albumu je aj spôsob jeho nahrávania. Kapela rozhodla nahrávať každú tretinu albumu v inej krajine, začínajúc v Berlíne, pokračujúc v Ríme a s finálnou destináciou, ktorá je ešte stále v rozhodovaní. Mirai Navrátil vysvetľuje, že tento spôsob nahrávania im umožňuje sústrediť sa viac na samotnú hudbu a prispieva k ich tvorivej slobode.

Fanúšikovia kapely MIRAI sa môžu tešiť na energické vystúpenia plné nových aj obľúbených hitov, pričom každý koncert sľubuje byť nezabudnuteľným zážitkom. S návratom kapely na hudobnú scénu a blížiacim sa turné je jasné, že MIRAI sú pripravení znovu si podmaniť srdcia svojich fanúšikov.

Prečítajte si tiež
To Top