Kultúra

Kedy vyjde nová kniha Dominika Dána Konečne normálna vražda?

Na knižnom trhu sa objavuje novinka, ktorá poteší fanúšikov detektívok – „Konečne normálna vražda“, najnovší román od populárneho slovenského autora Dominika Dána. Tento raz nás autor zavedie do jesene roku 2008, kde detektív Krauz začína špionážno-detektívnu hru, ktorá postupne naberie na intenzite a záhadnosti.

Hlavný hrdina, detektív Krauz, sa ocitá v situácii, ktorá testuje nielen jeho detektívne schopnosti, ale aj trpezlivosť. Čakanie na správu z Viedne sa prelína s úvahami o tom, ako pomôcť demotivovanému kolegovi, ktorý trávi dni v ústraní kancelárie. Zvrat nastáva, keď ich šéf pošle overiť nález mŕtvoly mladého dievčaťa, ktoré bolo nájdené visiace na strome.

Kniha je už dostupná, môžete si ju OBJEDNAŤ TU

Kolega Chosé, ktorý sa doteraz vyhýbal zapojeniu do Krauzových starších prípadov, sa najnovšieho prípadu chopí s novonadobudnutým elánom. Aj keď sa zdá, že neexistujú jasné dôkazy, či ide o vraždu, samovraždu alebo nehodu, Chosé je presvedčený, že ide o zločin. Tento postoj rozprúdi vyšetrovanie a celé oddelenie sa s novým zápalom púšťa do odhalenia pravdy.

Čoskoro vyšetrovatelia zisťujú, že existujú podobnosti s iným, tri roky starým prípadom vraždy. Tieto paralely prinášajú nové otázky a výzvy, pričom detektívi musia prepojiť oba prípady, aby našli zákerného vraha.

„Konečne normálna vražda“ je napínavým a pútavým príbehom, ktorý čitateľa vtiahne do zložitých detektívnych záhad. Dominik Dán opäť dokazuje, že jeho schopnosť vytvárať zaujímavé a nečakané zvraty je na vysokej úrovni. Tento román je must-read pre každého, kto má rád inteligentné a premyslené detektívky, a zároveň si chce užiť napätie a vzrušenie z odhaľovania zločinov.

Kniha „Konečne normálna vražda“ od renomovaného slovenského autora Dominika Dána bude oficiálne vydaná 8. decembra 2023. Tento dátum je stanovený ako oficiálny deň uvedenia knihy na trh, kedy bude dostupná pre širokú verejnosť. Fanúšikovia Dominika Dána a milovníci detektívok sa môžu tešiť na tento deň, keď budú mať možnosť zakúpiť si najnovší prírastok do jeho bohatej kolekcie detektívnych románov.

Prečítajte si tiež
To Top