music ZONE

Kryštof nahrali skladbu k pokračovaniu Gumpa, singel nám pripomína, že život je krásny

Kto by nepoznal legendárny český film Gump a jeho ústredného hrdinu, psa, ktorého príbeh nás všetkých chytil za srdce? Prichádza pokračovanie tohto fenoménu a s ním aj nová pieseň od skupiny Kryštof, ktorá nás pripomína, že „Život je krásný“.

REKLAMA

Je to pieseň plná optimizmu a radosti zo života. Nie je to len hudobný doprovod k filmu, ale aj posolstvo, ktoré nás všetkých vyzýva, aby sme si vážili každý moment a uvedomovali si krásu okolo nás. Ako hovorí frontman skupiny Kryštof, Richard Krajčo: „Život je plný výziev, pádov, zlomov, ale napriek tomu je krásny. A priateľstvo je najväčší dar.“

Tento film, ktorý nás zavedie do sveta psích očí a ukáže nám, ako vidia svet naši štvornohí priatelia, príde do kín 28. marca 2024. Filmový tím v čele s režisérom F. A. Brabcom a scenáristom Filipom Rožekom nás opäť vezme na emocionálnu jazdu plnú dobrodružstiev, humoru a lásky.

REKLAMA

V pokračovaní tohto úspešného filmu sa okrem Richarda Krajča objaví tiež Bolek Polívka, Vica Kerekes a Štěpán Kozub. Ich príbehy nám priblížia, aké je to žiť v spoločnosti psa, ktorý vždy vie, ako nás rozosmiať, ale aj ako nám byť oporou v ťažkých chvíľach.

Už teraz sa fanúšikovia môžu tešiť na videoklip k piesni „Život je krásný“, v ktorom uvidia zábery z pripravovanej snímky. A čo viac? Môžeme sa tešiť na to, ako nám Gump opäť ukáže, čo to znamená byť verným priateľom.

REKLAMA
Prečítajte si tiež
Pridať komentár

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

To Top