Aktuality

Spievankovo má nové kúzelné čítanie o povolaniach, pokrstili ho v Bratislave

Spievankovo má nové kúzelné čítanie o povolaniach, pokrstili ho v Bratislave

V sobotu 25.11.2023 sa v obchodnom dome Eurovea odohral výnimočný kultúrny moment – krst novej interaktívnej knihy pre deti z obľúbenej série Spievankovo s názvom “Kúzelné čítanie: Spievankovo – O povolaniach“. Krstným otcom bol Kocúr Kominár, známa postavička zo Spievankova, ktorý knižku pokrstil sadzou. Pri tejto príležitosti sa uskutočnil aj koncert s obľúbenými pesničkami zo Spievankova.

REKLAMA

Táto kniha je plná zábavných a vzdelávacích príbehov o rôznych povolaniach. Deti spolu so Spievankou a Zahrajkou objavia rôzne profesie a zistia, ako fungujú bežné inštitúcie ako škôlka, nemocnica, pošta, či obchod. Knihou sa nesie duch dobrodružstva a hravosti, s viac ako 2000 zvukmi, ktoré obohatia čitateľský zážitok.

Kniha bola nahovorená známymi hlasmi ako Mária Podhradská, Richard Čanaky, a mnohí ďalší, s ilustráciami Kristíny Hroznovej. Obsah knihy je dielom Lenky Tomešovej a Ivany Brunovej, s hudbou od Márie Podhradskej a Richarda Čanakyho.

Nové kúzelné čítanie kúpite PRIAMO TU

Je dôležité podotknúť, že kniha funguje iba s použitím Elektronickej ceruzky Albi, ktorá nie je súčasťou balenia. Tento krst a koncert symbolizuje nielen vydanie novej knihy, ale aj oslavu detského vzdelávania a zábavy.

Kúzelné čítanie: Spievankovo – O povolaniach

Kúzelné čítanie je moderný vzdelávací nástroj, ktorý poskytuje deťom v predškolskom aj školskom veku zábavný a interaktívny spôsob učenia. Vďaka špeciálnej technológii môžu hovoriace knihy plne využívať aj deti, ktoré ešte nevedia čítať. Tieto knihy poskytujú rozmanité vzdelávacie obsahy, od rozprávok po edukačné hry, ktoré pomáhajú rozvíjať poznávanie farieb, číslic, písmen a rôznych tvarov.

REKLAMA

Pre staršie deti a dospelých sú zase zaujímavé interaktívne atlasy sveta alebo knihy na výučbu angličtiny. Tieto knihy, nahovorené populárnymi interpretmi ako Boris Farkaš, Anna Šišková či Dominika Zeleníková, ponúkajú atraktívny a angažujúci spôsob vzdelávania, ktorý osloví rôzne vekové skupiny.

Prvú časť kúzelného čítania Spievankovo kúpite PRIAMO TU

Čo je Kúzelné Čítanie?

Kúzelné Čítanie je vzdelávací koncept založený na interaktívnych hovoriacich knihách, určený predovšetkým pre deti v predškolskom a mladšom školskom veku.

Pre koho je Kúzelné Čítanie vhodné?

Hoci je primárne určené pre deti, knihy sú zaujímavé aj pre staršie deti a dokonca aj pre dospelých.

Ako fungujú hovoriace knihy?

Hovoriace knihy využívajú špeciálnu technológiu, ktorá umožňuje deťom, ktoré ešte nevedia čítať, „prečítať si“ knihu samostatne.

Aký druh obsahu ponúkajú tieto knihy?

Knihy pokrývajú rôzne témy, od rozprávok, poznávania farieb, číslic, písmen, až po interaktívne atlasy a knihy na výučbu angličtiny.

Obsahujú knihy aj edukačné hry?

Áno, súčasťou kníh sú aj zábavné edukačné hry, ktoré pomáhajú trénovať a rozvíjať rôzne zručnosti.

Prečítajte si tiež
To Top