music ZONE

Kylie Minogue bude headlinerom na festivale Sziget

Kylie Minogue bude headlinerom na festivale Sziget

Maďarský festival Sziget, ktorý každoročne pritiahne tisíce návštevníkov z celého sveta, sa tento rok môže pochváliť naozaj hviezdnym line-upom. Na úvodnom večere bude stáť na pódiu nikto iný ako austrálska popová ikona Kylie Minogue, ktorá je známa svojimi energickými vystúpeniami a hitmi, ktoré rezonujú naprieč generáciami.

Kylie nebude jedinou veľkou hviezdou tohto roka. Organizátori dnes oznámili, že program festivalu rozšíria aj o austrálskeho DJ-a a producenta Fishera a Barry Can’t Swim. Tí sa pridajú k už ohláseným menám ako Halsey, Liam Gallagher, Fred Again.., Stormzy, Sam Smith, Martin Garrix a ďalší. Tento rok tak Sziget sľubuje jeden z najpútavejších zážitkov v európskom festivalovom kalendári.

Kylie Minogue, ktorej kariéra vrcholí už niekoľko desaťročí, nedávno oživila svoju popularitu novým hitom „Padam Padam“ z albumu „Tension“. Tento rok si Kylie odniesla ceny BRIT Music Awards v kategóriách ‚Global Icon‘ a ‚International Artist‘. Jej neustále rastúca popularita a schopnosť oslovovať fanúšikov rôznych vekových kategórií ju robia jedným z vrcholov tohtoročného festivalu.

Na Sziget sa tento rok vyberie aj Fisher, austrálsky rodák, ktorý je na scéne v súčasnosti jedným z najvyhľadávanejších DJ-ov. Jeho energické sety a nákazlivé beaty, zahrňujúce hity ako „Losing It“ a „You Little Beauty“, sú zárukou nezabudnuteľnej párty, ktorá výborne doplní atmosféru festivalu.

Sziget sa koná od 7. do 12. augusta 2024 na malebnom ostrove v strede Budapešti, čo festivalu dodáva jedinečnú atmosféru. S množstvom hudobných žánrov a bohatým kultúrnym programom je Sziget ideálnym miestom pre milovníkov hudby, umenia a festivalového ducha z celého sveta. Tento rok festival sľubuje byť jedným z vrcholov letnej sezóny, kde fanúšikovia hudby môžu zažiť nezabudnuteľné chvíle pod holým nebom.

Sziget sa tak stáva nielen miestom pre hudobné vystúpenia, ale aj platformou pre kultúrne stretnutia a zážitky, ktoré zostanú v pamäti návštevníkov dlho po skončení festivalu.

Prečítajte si tiež
To Top