Aktuality

Lovestream 2024 predstavuje prvé mená

Lovestream 2024 predstavuje prvé mená

Festival Lovestream, ktorý sa každoročne koná na Starom letisku Vajnory v Bratislave, ohlásil prvé hviezdne mená pre svoje vydanie v roku 2024. Medzi prvými oznámenými interpretmi sú Rita Ora, Tom Walker, Ray Dalton, Dennis Lloyd aj arménska speváčka Rosa Linn. Tieto oznámenia sľubujú, že tretí augustový víkend, konkrétne 16. až 18. augusta 2024, bude opäť plný nezabudnuteľných hudobných zážitkov.

Lovestream festival je známy svojou schopnosťou prilákať veľké svetové hudobné mená a tento rok nie je výnimkou. S minulými vystúpeniami umelcov ako Red Hot Chili Peppers, Imagine Dragons, Martin Garrix a Dua Lipa si festival vybudoval pevnú reputáciu ako miesto, kde môžu fanúšikovia zažiť prvotriedne hudobné vystúpenia. Rok 2024 sľubuje pokračovanie tejto tradície, pričom organizátori opäť sľubujú program plný svetových hviezd a kvalitnej hudby.

Rita Ora, známa svojimi hitmi ako „Let You Love Me“ a „Anywhere“, bude vystupovať na hlavnom stage. Jej dynamické vystúpenia a charizmatická prítomnosť sú zárukou, že jej show bude jedným z vrcholov festivalu. Britský spevák Tom Walker, ktorého hlas rezonuje v srdciach fanúšikov cez hity ako „Leave a Light On“, prinesie svoju súcitnú a emotívnu hudbu na slovenské pódiá.

Americký spevák Ray Dalton, ktorý sa preslávil svojimi kolaboráciami na hitoch ako „Can’t Hold Us“ s Macklemorem, je tiež pripravený zaplniť areál svojou energiou. Izraelský spevák-skladateľ Dennis Lloyd, známy svojím medzinárodným hitom „Nevermind“, pridá k zoznamu svoj jedinečný zvuk.

Lovestream 2024 je určený pre tých, ktorí si chcú užiť skvelú hudbu v krásnom prostredí Starého letiska Vajnory, s výhľadom na pokračovanie tradície nezabudnuteľných vystúpení. Festival sľubuje, že aj tento rok bude skutočným hudobným sviatkom pre fanúšikov z celého sveta, ktorí sa sem zídu, aby spolu oslavovali lásku k hudbe a zdieľali neopakovateľné chvíle. Pre tých, ktorí chcú byť súčasťou tejto oslavy, bude dôležité získať vstupenky včas, keďže očakávaný záujem je veľký.

Ďalšie mená budú oznámené čoskoro…

Prečítajte si tiež
To Top