music ZONE

Mária Čírová rozširuje svoje vianočné turné o dva nové koncerty

Mária Čírová rozširuje svoje vianočné turné o dva nové koncerty

Slovenská speváčka, klaviristka a skladateľka Mária Čírová, ktorá je medzi fanúšikmi známa svojím hlbokým citovým prejavom a láskou k Vianociam, pridáva dve nové vystúpenia na svoje už vypredané vianočné turné. Po celom Slovensku sa jej koncerty tešia obrovskej popularite a fanúšikovia si môžu vychutnať ďalšie dva koncerty 16. decembra 2023 o 15:00 v Nitre a 20. decembra 2023 o 17:00 v Poprade.

Mária Čírová na svojich vianočných koncertoch už desať rokov dojíma publikum svojimi emotívnymi vystúpeniami. Jej program na tohtoročné Vianoce zahŕňa obľúbené skladby z jej Vianočných albumov, ako sú „Do noci tichej“, „Štedrý večer“ a „Vianoce krásne sú“, ako aj tradičné slovenské a svetové koledy v špeciálnych úpravách.

„Po prvýkrát cítim na našom turné skutočnú vianočnú pohodu. S Maroškom sme začali pred vyše desiatimi rokmi jedným malým koncertom v nitrianskej synagóge. Je to pre nás ako spoločné hudobné dieťa, ktoré tvoríme a neustále zdokonaľujeme,“ povedala Mária Čírová.

Tento rok navštívila Mária s jej Vianočným turné „Moje Vianoce s Máriou Čírovou“ viaceré slovenské mestá vrátane Nových Zámkov, Senice, Prievidze, Rožňavy, Liptovského Mikuláša, Dolného Kubína, Žiliny, Košíc, Banskej Bystrice, Trnavy, Bratislavy, Trenčína, Piešťan, a teraz s radosťou pridáva ďalšie koncerty v Nitre a Poprade.

„Chceme, aby bol každý koncert unikátnym zážitkom. Každý deň vymýšľame, ako by sme mohli naše vystúpenia ešte viac vylepšiť,“ hovorí Mária, ktorá je známa svojou schopnosťou vytvoriť nezabudnuteľnú atmosféru.

Koncerty „Moje Vianoce s Máriou Čírovou“ prichádzajú s bohatým programom, kde Mária spieva s vianočnou kapelou, sláčikovým kvartetom, vokalistkami a detským zborom. Okrem vianočných piesní a kolied sa fanúšikovia môžu tešiť aj na Máriine megahity ako „Unikát“, „Búrka“, „Chýbaš“ a „Slobodná“.

Mária Čírová, milovníčka Vianoc, tak pozýva všetkých, ktorí si nestihli kúpiť vstupenky na predchádzajúce koncerty, aby sa zúčastnili na týchto nových vystúpeniach a spoločne si vychutnali kúzlo Vianoc.

Prečítajte si tiež
To Top