music ZONE

Metallica Symphonic Tribute 2024, svetové skladby ožijú v Bratislave

Metallica Symphonic Tribute 2024, svetové skladby ožijú v Bratislave

Už dnes večer 17.2.2024 sa v Bratislave uskutoční výnimočný hudobný zážitok, ktorý si nenechajú ujsť všetci fanúšikovia legendárnej skupiny Metallica. „Symphonic Tribute to Metallica“ prichádza do Majestic Music Clubu, aby ponúkol unikátne prepojenie klasických symfonických aranžmánov s nezabudnuteľnými rockovými hitmi jednej z najvplyvnejších metalových kapiel všetkých čias.

Projekt, ktorý sa teší celosvetovej popularite, predstaví Orion Band & Orchestra – skupinu talentovaných hudobníkov, ktorí majú na konte dlhoročnú prax v interpretácii skladieb skupiny Metallica. Ich predstavenie prináša jedinečnú šancu zažiť obľúbené hity ako „Nothing Else Matters“, „Enter Sandman“ a mnohé ďalšie v nevídaných symfonických úpravách.

Spevák kapely, ktorý si svojím rockovým hlasom vyslúžil víťazstvo v nemeckej verzii hudobnej súťaže „Idol“, vedie svojich spoluhráčov na turné, ktoré zahŕňa vystúpenia v Anglicku, Nemecku a Poľsku, a teraz pridáva na zoznam aj Slovensko. Tento večer plný energie a hudobného majstrovstva sa bude konať 17. februára 2024 v Majestic Music Clube na Karpatskej ulici v Bratislave.

Pripojte sa k nám na nezabudnuteľný večer, kde sa rock stretáva s klasikou a spoločne vytvárajú neopakovateľnú hudobnú symfóniu. Nezmeškajte šancu stať sa súčasťou tejto jedinečnej udalosti, ktorá oživí piesne skupiny Metallica v novom svetle.

Kde sa koná Metallica Symphonic Tribute 2024?

Koncert sa koná v Majestic Music Club v Bratislave, na adrese Karpatská 2.

Kedy presne sa uskutoční Metallica Symphonic Tribute 2024?

Koncert je naplánovaný na 17. februára 2024 o 20:00 hod.

Čo môžem očakávať od predstavenia Metallica Symphonic Tribute?

Môžete očakávať jedinečné spojenie klasických symfonických aranžmánov s rockovými hitmi skupiny Metallica, v podaní Orion Band & Orchestra.

Kto stojí za Metallica Symphonic Tribute?

Za projektom stojí Orion Band & Orchestra, skupina skúsených hudobníkov, ktorí interpretujú skladby Metallica viac ako 20 rokov. Spevák kapely je víťazom hudobnej súťaže „Idol“ v Nemecku.

Prečítajte si tiež
To Top