music ZONE

Michal Penk vystúpi ako špeciálny hosť na TOPFESTE 2024

Michal Penk vystúpi ako špeciálny hosť na TOPFESTE 2024

Michal Penk, známy svojou hudobnou kariérou od 80. rokov minulého storočia, sa stal špeciálnym hosťom na TOPFESTE 2024, čo je najväčší rockový festival na Slovensku. Jeho účasť bola oznámená po úspešnom vystúpení na koncerte kapely Lucie v Košiciach, kde sa po prvýkrát stretol s agentúrou TOPFEST MANAGEMENT. Táto spolupráca sa následne rýchlo rozšírila za hranice jednorazového koncertovania.

Marián Kollár, top manažér agentúry, spomína na začiatky spolupráce s Michalom, ktorá sa zrodila na festivale na Domaši. Reakcie návštevníkov na jeho návrat po takmer troch dekádach boli ohromujúce a pre agentúru to bol signál začať pracovať na koncertnom kalendári. Michal, ktorý po odchode z Lucie založil hardrockovú kapelu SING SING, sa tak predstaví na TOPFESTE v Žiline v hardrockovej podobe a na jeseň je plánované česko-slovenské turné.

Michal Penk sa vyjadril, že sa teší na každý koncert a na kontakt so svojimi fanúšikmi. Spomína na rok 2016, keď sa po dlhej pauze vrátil na pódium s kapelou Lucie a zažíval neuveriteľný adrenalín a radosť z návratu. Jeho nadšenie a hlboký vzťah k hudbe sú zreteľné a TOPFEST MANAGEMENT je hrdý, že môže byť súčasťou jeho hudobného príbehu.

Táto spolupráca nie je len o hudbe, je to aj príležitosť pre Michala Penka znovu sa priblížiť k svojim fanúšikom a ukázať, že jeho vášeň pre rockovú hudbu je stále silná. Jeho prítomnosť na TOPFESTE 2024 sľubuje nezabudnuteľný hudobný zážitok a zdôrazňuje, že pravá hudobná hviezda nikdy nestráca svoj lesk.

Prečítajte si tiež
To Top