music ZONE

Najväčšia párty roku s hviezdami 90-tych rokov v Bratislave a Košiciach

Pripravte sa na najväčšiu párty roku plnú hitov 90-tych rokov! V Steel Aréne v Košiciach a v hale Pasienky v Bratislave sa uskutoční päťhodinový tanečný maratón, kde svoje najväčšie hity predvedú legendárne skupiny a umelci ako 2 Unlimited, Haddaway, Dr. Alban, KLF, S.T.S.B. fka Fun Factory, Eiffell 65, Culture Beat, La Bouche, LayZee aka Mr.President a Snap!

Táto udalosť, ktorá sa uskutoční 23. februára 2024 v Košiciach a 24. februára 2024 v Bratislave, prinesie nielen nostalgické hity, ale aj špeciálne svetelné a vizuálne efekty spolu s dokonalou laserovou show. Bude to skutočný zážitok pre milovníkov tanečnej hudby z 90-tych rokov, ktorý vytvorí neopakovateľnú atmosféru.

Medzi vrcholy večera bude určite patriť vystúpenie skupiny KLF, známej svojou ikonickou hudbou a netradičnými akciami, ako je napríklad spálenie milióna libier v hotovosti. Ich hity ako „Justified & Ancient“ a „3 A. M. Eternal“ sú považované za nesmrteľné.

Alexander Haddaway, známy svojim megahitom „What Is Love“, si tento rok pripomína 30-te výročie vydania tohto songu. Jeho úspech viedol k platinovým a zlatým platňám po celom svete a jeho hudobné dedičstvo ostáva stále aktuálne.

Za organizáciu megaeventu stojí Tvojashow, ktorý sľubuje špičkovú techniku a obrovské pódium s laserovou show, LED obrazovkami a pyrotechnikou. Tento event bude súčasťou osláv 18-tych narodenín Steel arény v Košiciach a bude tiež prvou veľkou akciou v novootvorenej hale Pasienky v Bratislave. Brány sa otvoria o 17:00 hodine, aby sa návštevníci mohli zahriať s DJ-mi a vychutnať si ponuku barov.

Line-up tejto nesmrteľnej párty zahŕňa množstvo hviezd, ktoré zaručia, že tento večer bude plný nezabudnuteľných momentov a skvelej zábavy. Uistite sa, že máte svoje vstupenky včas, pretože táto udalosť bude nepochybne vypredaná. Nezmeškajte šancu vrátiť sa v čase a zažiť najväčšie hity 90-tych rokov naživo v Bratislave a Košiciach!

Prečítajte si tiež
To Top