music ZONE

Nové DVD ANGLIČANINA 3 pokrstila v Auparku Píšťalka Tidlalka

V pondelok 9. 10. 2023 sme sa stali svedkami výnimočnej udalosti v obchodnom centre Aupark. Bolo tu totiž pokrstené nové DVD s názvom “ANGLIČANINA 3“, ktoré sa rýchlo stáva hitom medzi tými, ktorí sa chcú učiť angličtinu zábavným a efektívnym spôsobom.

REKLAMA

Za týmto unikátnym projektom stojí tím zo SPIEVANKOVA, ktorý si získal srdcia mnohých detí nielen na Slovensku. A práve teraz nám prinášajú pokračovanie úspešnej série, kde hlavné úlohy opäť zohrávajú naše obľúbené postavičky – Víla Nezábudka a Píšťalka Tidlalka.

Udalosť v Auparku bola o to výnimočnejšia, že sa niesla v duchu oslavy a radosti. Mnoho fanúšikov sa zišlo práve v kníhkupectve Panta Rhei, aby mohli byť súčasťou tohoto magického momentu. Atmosféru dotvárali živé vystúpenie, autogramiáda a samozrejme samotný krst nového DVD ANGLIČANINA 3.

REKLAMA

Tvorcovia “ANGLIČANINY” sľubujú, že nové príbehy budú plné zábavy, hudby, tanca a samozrejme – anglického jazyka. Vďaka ich inovatívnemu prístupu môžu deti nielen sledovať obľúbené postavičky, ale aj sa učiť nové slovíčka a frázy hravou formou.

Toto DVD je skvelým darčekom pre deti, ktoré sa chcú naučiť po anglicky hravou a zábavnou formou. “ANGLIČANINA 3” je dostupná v kníhkupectve Panta Rhei a ďalších obchodoch po celom Slovensku.

Prečítajte si tiež
To Top